Здоров’я в цифрах

Здоров'я в цифрах

Для того, щоб ваш організм правильно функціонував, необхідно пити мінімум 5 склянок води. А для підтримки цукру в крові, потрібно приймати їжу 5 разів на день. Їсти потрібно невеликими порціями. Це необхідно для того, щоб уникнути переїдання.

Вчені стверджують, що якщо в тиждень вживати всього 1 піцу з томатним соусів, то ви сильно зменшите шанси появи раку.

Щоб стабільно тримати вагу і не додавати його, людині необхідно щодня робити 2000 кроків. Ця кількість кроків можна зробити всього за 15 хвилин. Навіть для тих людей, які зайняті практично цілий день, а робота приковує вас до одного місце, така прогулянка пішки не займає багато часу.

Для того щоб мати плоский живіт, не обов’язково пропадати днями в спорт залах. Досить просто 24 рази на день качати прес. Це дозволить не тільки добре виглядати, але і допоможе уникнути зайвих кілограм.

Цікавий факт: одна година здорового сну здатний збільшити вашу життєву енергію на 25%. Тому, 60 хв додаткового сну ви повинні своєму організму. Це допоможе вам бути менш схильні до стресів, так само це посприяє підвищити ваш рівень концентрації і просто трохи підніме ваш настрій. Особливо додаткові 60 хвилин сну необхідні тим, хто прокидається по будильнику. Якщо ви не можете собі цього дозволити в будні дні, то спробуйте знайти час для себе хоча б на вихідних.

Якщо ви хочете схуднути на 4-5 кілограм на рік, то просто з’їдайте на 100 калорій менше в день. 100 калорій – це дуже мало. Відмовте собі, наприклад, в чіпсах, або ж в одному стаканчику кока-коли.

Щоб зберегти своє серце здоровим, вам щодня необхідно вживати 2 тарілки свіжих фруктів і овочів. Так само це знижує ризик захворювання раку. Свіжі овочі та фрукти сприяють підтримки правильного ваги.

Щоб бути здоровим, людині потрібно сміятися мінімум 15 разів на день. Під час сміху поліпшується кров’яна циркуляція, а це допомагає тримати серце в здоровому стані. Ще сміх окисляє організм, знижує рівень стресових гормонів. А чи знали ви, що під час сміху напружується близько 150 м’язів?