Заробіток в інтернеті – факти

 

Заробіток в інтернеті - факти

Ця стаття повідає Вам про цікаві особливості, факти на тему заробітку в мережі. І почнемо з першого цікавого факту: тільки в гуглі люди на місяць вбивають у пошук трохи більше 200 000 разів фразу «заробіток в інтернеті» або «заробіток в мережі» (це не рахуючи яндекса та інших пошуковиків), а останнім часом ще додалися « заробіток в контакті »та інших соц мереж. Так, дійсно, люди цікавляться, пробують, шукають і в 95% нічого з цього не виходить. І тому є кілька причин:

1) Багато шукачі думають, що заробити в інтернеті можна легко і швидко, але пізніше розуміють – безкоштовний сир тільки в мишоловці.

2) Відсутність досвіду; нарватися НЕ досвідченому користувачеві на лохотрон – раз плюнути. Прикро коли працюєш щодня, а пізніше з’ясовується що тобі ніхто і нічого не заплатить.

3) Ті ж, хто починає заробляти – кидає цю справу в перший тиждень. Чому так?!! Все як у житті, починаєш з малого і потихеньку добиваєшся більше. Наша людина хоче все і відразу! Але так не буває.

Для себе я вивів 3 категорії, за якими можна щось заробити: 1) Заробіток за допомогою сайту 2) Без вкладення і сайту 3) Капіталовкладення. Зважаючи великий ризик і відсутність капіталу – останню категорію я опускаю. Якщо ж у Вас є сайт – то однією статтею не обійтися, там своя складна специфіка.

Заробіток за допомогою системи (кліки, листи, завдання, тести):

SEO sprint – система заробітку грошей шляхом читання листів, переглядом сайтів, проходження тестів та виконання завдань. У ній можна виступати як рекламодавець, так і виконавець. І ось доказ цікавого факту про людей, які залишають проект в перші кілька днів. На малюнку нижче можна побачити як з 14 осіб працюють тільки 2 … решта незабаром втечуть з системи. На другому ж кадрі статистика одного з користувача. Зверніть увагу, що у нього 304 рефералу (люди яких Ви запрошуєте працювати в систему).

Так само 1260 рейтинг – а його дуже складно наростити і статистику його роботи, скільки чого він робить на день. І це за 4 місяці!! Приблизний його заробіток в день складає близько 15 $ + – (зате чесно і виплата на протязі 1 секунди), треба думати що через ще 4 місяці він добре зросте. До речі про рефералів: Вони Вам приносять невеликий відсоток від виконаної роботи (відсоток не із заробітку, а система дає цей відсоток), а якщо Ви реферал – теж плюс, тому що Ви отримуєте рефбек до 80% (відсоток від відсотка, простіше кажучи – додаткова грошик). Рефбек безпосередньо залежить від вашого рейтингу, якщо він дорівнює 2 то рефбек = 4%, а якщо рейтинг 40 і вище – буде 80% рефбек (максимальний). Усі дрібні нюанси і систему отримання рейтингу описана в вкладці «кар’єра». А якщо Ви зважитеся спробувати – першою справою отримуйте статус робочий (Основний статус), для необхідно зайти в особистий кабінет, там заповнити всі необхідні для цього поля:
Номер мобільного телефону
Мій рід діяльності 
Моє сімейний стан 
Мій підлогу 
Мій рік народження
Потім підтвердіть зміни пін кодом, який прийде вам на мобільний телефон (безкоштовно – нічого надсилати не потрібно) і вперед, може у Вас вистачить сили волі і терпіння.
Чого гріха таїти, кілька років тому я так само починав працювати і швидко все закинув, хотів все швидко і легко за годину в день. За системою проб і помилок – я буду в цю статтю викладати матеріал де можна, краще і де не треба заробляти. Ось така статистика 🙂 Якщо не лінується – можна і гори звернути, тільки початок шляху дуже складне.

WMmail система на подобі SEOsprint, зі своїми відмінностями і смакотою. Головна відмінність – заробіток і виплати в $, при реєстрації треба наявність гаманця WebMoney. До речі, тут є ігри де можна виграти гроші. Але! Складність в реєстрації + перша виплата мені прийшла через тиждень, але прийшла – відштовхнули мене від неї! Трохи заморочліва і не зручна у порівнянні з сеоспрінтом, хоча робота там є на такому ж рівні.

Profitcentr – така ж система, як і попередні (їх ще називають «букс»). Не погана по користувальницьких властивостям, але роботи в ній менше ніж у перших двох.

Реєстрація в інших проектах більше нічого не принесла. Або лохотрон, або молодий проект на якому ще дуже мало роботи.

Заробіток за допомогою соц мереж:

 

Заробіток в інтернеті - факти

VKTarget – сайт за допомогою якого Ви можете заробити сидячи в улюблених мережах: вконтакте, facebook, twitter та instagram. Так само є можливість просунути свою спільноту, збільшити лайки і т.д. Інтерфейс дуже доброзичливий і зрозумілий, все красиво промальовано і зручно розміщено, що не мало важливо при роботі. Мінімалка висновку на гаманець – 50 руб, але заробляються вони легко. У чому ж суть?

 

Заробіток в інтернеті - факти

У графі доступні завдання Ви побачите таку картинку, далі копіюєте посилання, виконуєте завдання і тиснете кнопку (на картинці це «поставити лайк»), якщо все зробили правильно, вона поміняється на «молодець». Завдання різні від різних соц мереж, це можуть бути репости, лайки, вступити в групу, розповісти друзям. Останніх не багато і поява нових треба частенько перевірять, зате винагороду на дуже високому рівні. До речі, запрошуйте друзів і заробляйте більше – 10% від заробітку реферала. Є, звичайно, й інші системи але Вктаргет вона з кращих.