Захоплюючі факти про школу

Захоплюючі факти про школу

В Україні, в Чехії, в країнах Прибалтики, Білорусії, діти йдуть в школу на заняття 1 вересня. А ось для дітей, які живуть у Данії, шкільні уроки починаються з середини серпня. Наприклад, для учнів Німеччині чіткої дати немає: тут навчальні заклади починають свою роботу в серпні-вересні. Так само чіткого дня немає і у Франції. У деяких містах діти йдуть в школу 1 вересня, а в деяких і 15 вересня. А от в Іспанії День Знань у кожних містах відзначають в різні числа. Це залежить від того, коли збереться урожай. Але це число не повинно бути пізніше, ніж 1 жовтня. А от школи Італії якраз починають роботу саме з 1 жовтня. Для тих дітей, які відвідують школи в таких країнах, як Канада, Англія і США, навчальний рік починається в перший вівторок вересня. А уряд такої країни, як Японія, вирішили починати шкільні заняття з 1 квітня.

Коли вчилася в школі наше покоління, шкільний сніданок проходив після другого уроку, як раз під час великої перерви. Класи в їдальню водили по черзі і годували всіх однаково. А от на сьогоднішній день діти завзято наполягають, що вони мають право вибирати собі їжу на свій смак. Статистика показує, що, наприклад, в 1960 році погоджувалися їсти те, що дають 76%. А ось в даний час таких дітей всього 10%.

Приблизно в 1760 році, англійська картограф Джон Спилсбури винайшов перший у світі пазл. Він призначався для освітніх цілей. А представляв він собою карту Європи, нарізану на держави. Такий метод навчання швидко привернув увагу дітей і їм дуже сподобався. Однак, людям знадобилося ще багато років для того, щоб ігрові пазли надійшли у продаж.

У Бельгії йде виробництво столового пива. Алкоголю в ньому міститься 1,5%. А воно призначається для того, щоб запивати страви під час обіду або вечері. Саме таке пиво до 1970 року подавали у їдальнях навчальних закладах. Однак, потім його замінили на газовану воду. А сьогоднішній день багато людей бажають, щоб столове пиво було повернуто в шкільні їдальні, так як вони вважають, що воно значно корисніше, ніж кола.