Захоплюючі факти про комп’ютерні ігри

Захоплюючі факти про комп'ютерні ігри

1.Ежедневно люди у всьому світі програють більше 783,5 мільйонів доларів в онлайн-казино.

2.Большое подив у всіх викликає Лара Крофт, точніше – її груди. Справа в тому, що з початку вона повинна була мати груди не більше другого розміру.

3. У США в 1994 році розглядалася постанова про те, щоб заборонити «віртуальну реальність». А все тому, що відома гра «Doom» дуже кривава і жорстока.

4. Еталоном по набору зброї визнана гра «Doom»(ще в ті роки). У цей набір входить гранатомет, пістолет, кулемет і дробовик.

5.Компания Rovio отримала лучною подяку від Дмитра Медведєва за те, що вони створили таку знамениту гру, як Angry Birds. Як заявив сам колишній президент Російської Федерації, ця улюблена іграшка на iPad.

6.На всіх прилавках в 90-х роках можна було придбати гри від «Фаргус». Так сказати, це були свого роду перші «офіційні пірати». Був випадок, що вони навіть подали в суд на інших «піратів» за те, що ті використовували обкладинки з їх логотипом.

7.Будьте уважні, читаючи угоду в інтернеті, під яким потрібно поставити галочку «Згоден». У 2010 році один онлайн магазин став господарем приблизно 7000 душ. Умови були змінені на честь свята 1 квітня. Ось так і вийшло, що 90% зареєстрованих користувачів поставила галочку і продали свої душі.

8.Самой популярною грою на андроїд стала Angry Birds. Так само за всю історія мобільних платформ вона стала найбільш прибутковою. В неї було вкладено приблизно 100 000 євро, а в чистому вигляді отримали прибуток у 60+ мільйони.

9. Існує багато випадків, у яких чемпіонів світу обігравав комп’ютер у шахах. Однак, у грі «Го» чемпіони завжди виграють у комп’ютера. В «Го» незліченну кількість варіантом, а це значить, що навіть сучасні комп’ютери здатні обробити всі варіанти ходів на перед.

10. Не варто забувати про те, що залежність від комп’ютерних ігор схожа на наркотичну залежність. У ігроманів починається ломка, яка супроводжується больовими відчуттями, якщо на тривалий час їм перекрити доступ до ігор.