Захоплюючі факти про американську поліцію

Захоплюючі факти про американську поліцію

 Кожен штат США має власне управління поліції. Як правило, вони – незалежні. Тому такий термін, як «Поліція США», до американським захисникам закону фактично не застосовується.

 Кожне поліцейське управління має свою структуру. У всіх штатах вона розрізняється. Але подібні риси все-таки присутні.

 Сума заробітної плати поліцейського за рік становить 40 тисяч доларів. Вона примножується з вислугою років. Також виплачується компенсація за понаднормовий робочий час. Годину такої роботи оцінюється на 50% дорожче.

 У перші 3 роки служби поліцейський отримує 20-денний відпустку. Після 4-річної вислуги, він збільшується до 26 днів. При цьому першими йдуть у відпустку ті офіцери, які довше працюють.

 Коли людина приходить на роботу в поліцію, він отримує звання «детектив» або «офіцер», які по чину вважаються самими молодшими. Близько 90% і йдуть на пенсію в такому ранзі. Звання не даються за вислугу років чи інші заслуги.

 Влаштовуючись на роботу в нове поліцейське управління, доведеться починати кар’єру знову з молодшого звання. Такі ж умови, і при перекладі. Що ж стосується заслуженого рангу, то він залишається в «старому» управлінні.

 Допити і обшуки детективи в США проводять самостійно. Їм не потрібні «поняті». Суд вірить словами офіцера. Якщо він буде викритий у брехні, йому загрожує тюремний строк – 15 років.

 Громадяни США, при необхідності, зобов’язані надати свій засіб пересування представникові закону. Тому в кінофільмах показують правду, коли при пред’явленні жетона поліцейський бере автомобіль або мотоцикл.

 В одному поліцейському управлінні не може працювати сімейна пара. Вважається, що із-за присутності чоловіка або дружини під час форс-мажору, другий член сім’ї не зможе діяти швидко і виважено.