Забавні позови в суд

Забавні позови в суд

США країна адвокатів і судів. Нарватися на позов у суд простіше простого в будь-якому штаті, але й подати в суд теж можна великою легкістю, і може бути виграти мільйони доларів.

Справа про тютюновому димі. Місіс Булок з Каліфорнії подав у суд на компанію, яка виготовляла сигарети «Філіп Морріс». Саме ці сигарети вона курила протягом 47 років. В результаті у неї виявили рак легень, і судом було прийнято рішення, що компанія зобов’язана виплатити жінки 750 тисяч доларів за матеріальний збиток і за «страждання» 100 тисяч доларів. Ще компанія заплатила 28 мільйонів доларів штрафу.

Справа про пиво. Один любитель пива, житель Кентуккі, Річард Овертон подав позов на пивоварну компанію. Він звинуватив їх у тому, що вони поширюють неправдиву рекламу. В рекламі йшлося про те, що пиво зробить його щасливим, а так само щасливим. Однак, природно, пиво не принесло йому обіцяної удачі, хоча він випив пива не мало. Справа зараз знаходиться на стадії розгляду.

Справа про привида. У штаті Мічиган не так давно розглядали дуже дивна річ. Якась жінка стверджувала, що вона дуже боїться свого чоловіка і вимагає у нього моральної компенсації в розмірі 1 мільйона доларів. Дивина справи полягає в тому, що чоловік цієї заляканої жінки помер у 2000 році.

Справа про самокритику. Роберт Пуття перебуває в тюремному ув’язненні за замах на вбивство. До суду він подав дуже дивний позов: він вказав себе в якості відповідача і в якості позивача. Сам себе чоловік звинуватив у тому, що перебуваючи в стадії алкогольного сп’яніння, їм самим були порушені його ж громадянські права, а також його релігійні переконання. Ось текст, який він написав у заяві: « Я вимагаю, щоб я заплатив собі за вищевказані порушення $5 млн. Але, оскільки я перебуваю в ув’язненні, не маю можливості працювати і перебуваю на утриманні штату, я прошу суд, щоб сума була виплачена офіційними властями штату, чиїм підопічним я зараз є».Роберту Чи Користі Верховним судом США було відмовлено в задоволенні позову.