Як же прийняти правильне рішення

Як же прийняти правильне рішення

Не рідко в нашому житті трапляється так, що вибір зробити досить важко. А вже яких зусиль коштує зробити ще й вірний вибір! Як зробити так, щоб думки були направлені в потрібне русло? Як можна зробити правильний вибір, про прийняття якого в майбутньому не доведеться шкодувати? Ми пропонуємо вам скористатися порадами, які, сподіваємося, допоможуть вам прийняти правильне рішення. Адже від цього залежить результат.

Коли ви приймаєте рішення, не варто забувати про декілька речей:

– Покладіться на ваше шосте відчуття. Слід знати, що підсвідомість «бажає» тільки добра. Радимо ні в якому разі не нехтувати «порадами» вашої підсвідомості.

– Яка б не склалася ситуація, головне, не варто недооцінювати себе і свої сили. Згадайте, скільки разів вам доводилося вирішувати життєво-важливі проблеми і зі скількома з них ви впоралися досить гідно. Задумайтеся про те, скільки правильних рішень у своєму житті ви вже прийняли. Кожна людина має найцінніше – життєвий досвід. Ніколи і ні за яких обставин не втрачайте впевненості у власних силах.

– Найголовніше у вирішенні навіть найскладнішої ситуації, це, перш за все, дію. Завжди рухайтеся в тому напрямку, який подобатися тільки вам, і яке ви обрали для себе.

– Ніколи не забувайте про те, що людині не дано знати свого майбутнього. Ніколи в житті ви не зустрінете ідеальної людини. А ваше життя ніколи не стане математичною задачею, яку можна вирішити. Ні, наше життя – непередбачувана і рішень з будь-якої ситуації, подумавши, можна знайти кілька. Зробивши вибір, залишається тільки чекати і спостерігати за результатами.

– Існує ще один банальний спосіб: просто підкиньте монетку. Насправді, це не метод знайти вірне рішення. Справа в тому, що коли монетка знаходиться в повітрі, ви на підсвідомому рівні вже знаєте, чого очікуєте. Якщо, наприклад, вам випала решка, а ви підсвідомо бажали, щоб випав орел, не замислюючись, вибирайте орла. Якщо при вигляді орла ви зраділи, то це і є вірне для вас рішення.

Як же прийняти правильне рішення

– Якщо ви вже прийняли рішення, не шкодуйте про це. Не варто йти проти самого себе. Живіть тим життям, яким хочеться вам. І робіть те, що вважаєте правильним. Майте тверду впевненість того, що зроблений вами вибір – вірний. Це те, що приведе вас до поставленої мети.

– Психологи стверджують, що не існує поняття неправильного рішення, або навпаки, вірного. Є лише вибір, за яким слідують певні наслідки. Не варто забувати про те, що наслідки є, не погані, і не хороші. Просто наслідки. Виходить, що неправильний вибір зробити неможливо.

– Є дуже хороша приказка: ранок вечора мудріший. Як показує практика, рішення, які приймають судді в першій половині дня, найчастіше на користь обвинуваченого. Важливі рішення у своєму житті залишайте на ранок. Не приймайте рішень на ніч.