Як святкують закінчення школи в різних країнах

Як святкують закінчення школи в різних країнах

Швеція. День випускника починається зі сніданку, на якому присутній полуниця і шампанське. Закінчили школу діти надягають білі шапочки, на яких можуть залишити розпис на пам’ять всі, хто забажає. По закінченні урочистої частини усі випускники бігом залишають будівлю школи у повітря летить незліченну кількість шапочок.

Норвегія. На випускний необхідно підготувати смішні костюми і візитки. На цих костюмах однокласники пишуть записки в ніч на перше травня. Після цього починається наступна частина: хрещення. В спеціальне місце кожна людина зобов’язана принести з собою випивку, яку приготував сам, і вжити разом з хрестителем. Випускний бал починається в центрі міста і триває протягом 17 днів.

США. Для американців випускний бал – значна подія. Молоді люди беруть напрокат костюми і шикарні автомобілі. А дівчата надягають випускні сукні. На випускному балу у американських дітей алкогольні напої суворо заборонено.

Польща. Такого поняття, як випускний, в цій країні не існує. Вони відзначають stodniowka. Це своєрідний бал, який влаштовують випускники за сто днів до закінчення школи. Полонез – початок балу, при цьому перша пара складається з директора та партнера – випускника.

Куба. Випускний у кубинців вельми офіціозний. На лінійці директор вручає дипломи, вимовляє урочисті промови. Після офіційної частини випускники вирушають на пляж і веселощі триває до самого ранку.

Франція. Випускні бали не прийнято проводити. А все тому, що в старшій школі однокласники змінюються щорічно. Але в деяких школах за сто днів до іспиту можна пропустити шкільні заняття і влаштувати свято.

Шотландія. Закінчення школи хлопці не святкують, так як багато з них провалили іспити. А на випускних вечорах повинна панувати радість. Ті, хто не хоче позбавляти себе можливості відзначити випускний, влаштовують різні вечірки.

Китай. Після того, як пройшов випускний, містам потрібна грунтовна прибирання. Традиція вимагає від дітей, що закінчили школу, викидати з вікон усі предмети, які нагадують про шкільні роки.