Від жаби – бородавки, а від книг – геморой

Від жаби - бородавки, а від книг - геморой Дуже часто в дитинстві наші батьки чи однолітки нас лякали різними страшилками. Настав час розібратися, що з них правда, а що міф:

1. Не чіпай жабу, а то виростуть бородавки ( міф).

Це вираз існує ще з давніх часів. І своє існування буде підтримувати до тих пір, поки на планеті існують жаби і такі шалені забобони. Кожна людина знає, що якщо взяти в руки жабу, ніяких бородавок не з’явитися. Те, що у жаби на шкірі, ніякі не бородавки, це будова її шкіряного покриву.

Бородавки – це вірусне захворювання, яке передається від людини до людини. А про лікування їх Ви знайдете інформацію на www.okoge.ru.

2. Не кури, а то не виростеш (правда)

Як на мій погляд, куріння, природно, шкідливо для здоров’я, однак, яке відношення воно може мати до зростання? Фахівці ж стверджують, що така шкідлива звичка, як куріння, на зростання впливає безпосередньо. На це витрачається цинк, який необхідний, в першу чергу, для того, щоб ріс хребет.

3. Насіння з лушпинням їсти не можна – буде апендицит (правда)

Якщо насіння вживати разом зі шкаралупою, то це може призвести до утворення твердих фрагментів калових мас, а вони, в свою чергу, є однією з причин виникнення апендициту. Але не варто забувати, що причина не тільки в насінні. Причин для освіти апендициту дуже багато.

4. Якщо їсти багато солодкого – будуть боліти зуби і з’явиться карієс (міф)

Причина виникнення карієсу аж ніяк не поїдання солодкого, а від того, що під час не чистяться зуби. Причина карієсу – залишки їжі, яка стає причиною гнильних процесів. Стоматологи стверджують, що солодке можна їсти в необмежених кількостях, однак варто добре чистити зуби два рази в день і ніякої карієс вам не загрожує.

5. Не читайте в туалеті – заробите геморой (правда)

Природно, від самого читання геморой не виникне. Але часто люди читають сидячи на унітазі і ось тут і ховається вся небезпека, так як процес читання супроводжується тривалими зусиллями (тужиться). Якщо ви просто сидите на унітазі і читаєте, то нікого ризику від читання немає.