Вічно молода людина яка не спить

Вічно молода людина яка не спить

Житель міста Галле (Федеративна Республіка Німеччини) Яків Ціперовіч є одним з найбільш феноменальних і неприродних людей на планеті завдяки своїй здібності не спати взагалі. Його історія бере початок у 1979 році, коли він пережив клінічну смерть, причиною якої стало сильне харчове отруєння. Яків перебував у стані клінічної смерті близько 1 години, а якщо враховувати те, що клітини кори головного мозку помирають всього через 3-5 хвилин, після того як зупинилося серце, те, що з ним сталося, виходить за рамки реального.

Але найцікавішим фактом в житті Ціперовіча залишається те, що навіть просто прилягти чудо людина не могла, адже тільки він намагався це зробити, як ніби потойбічні сили підкидали вгору! І все це з Яковом відбувалося цілих 16 років, протягом яких чоловік страждав безсонням, а як стверджує медицина – це виключено. І тільки 1995 чоловік почав займатися йогою, і за допомогою медитирования, релаксації і зосередженості Якову все-таки вийшло змусити все тіло заснути, але всього лише на 2-3 години.

Самим фантастичним в цьому пригоді залишається те, що за всі ці 16 років зовнішність Якова абсолютно не змінилася. У свої 51 він виглядає не більше ніж на 25 і це викликає конкретні міркування.

А найважливішим наслідком клінічної смерті стала температура тіла, яка не росте вище 34 градусів. Саме тому більшість фахівців стверджують: знижена температура джерело молодості Ціперовіча.

До нещастя, ні німецька, ні російська наука на все 100% не в силах розповісти про цю аномалії.