Віагра – історія і факти

Віагра - історія і факти

А чи знаєте ви, що препарат для підтримки чоловічої ерекції Віагра спочатку розроблявся, як препарат для лікування ангіни? Хоча згодом позиціонувалося як препарат для лікування болю в грудях при стенокардії.

Вчені вважали, що якась активна речовина під назвою силденафіл, що входить до складу Віагри, матиме позитивний вплив на роботу серця, однак очікування не виправдалися. Успіх прийшов абсолютно з іншого боку: щасливими виявилися люди, на яких випробовували дію препарату. Як з’ясувалося, у таблеток є побічні дії: підвищення потенції. Люди, коли зрозуміли, нарешті, що з ними відбувається, навідріз відмовилися повертати диво-пігулки, а деякі навіть здійснювали нальоти на лабораторію, щоб роздобути якомога більше препарату.

Винахідники Віагри були нагороджені Нобелівською премією в 1998 році.

Одне залишається незрозумілим: як все-таки препарат від серця може підвищувати ерекцію? Розробники вважали, що силденафіл, коли покращиться кровообіг, визволить хворого від недуг серця. А на ділі вийшло, що поліпшення кровообігу вплинуло на приплив крові до зовсім іншого органу.