Веселий роджер прапор

Всім відомо, що назву «Веселий Роджер» використовується для позначення піратського прапора. Пірати використовували саме такий прапор для того, щоб різні торгові судна здавалися без бою. Прапор, який має червоний фон означає, що пірати не знають пощади в бою і мають наміру знищити на своєму шляху всіх, без винятку. Дуже популярний прапор в наш час, купивши все приладдя, і повісивши Веселого Роджера – можна легко повеселиться.

Веселий роджер прапор

 

Національний музей військово-морського флоту, який знаходиться в Портсмуті, знаменитий тим, що вперше саме в ньому був розміщений рідкісний прапор, який захопили в 1780 році біля берегів Африки. В той час, коли цей прапор «Веселий Роджер», був знайдений, на ньому дуже добре збереглися сліди пороху. Так само час не владний було і для маленьких кульових отворів, які були обвуглені країв. Завдяки Винчестерскому текстильного центру збереження предметів мистецтва в 2007 році цей рідкісний екземпляр прапора був відновлений. Зараз цей прапор виглядає точно так само, як він виглядав 300 років тому. У наш час так само використовують такі прапори, наприклад, сучасні пірати в Карибському морі, Сомалі, а так само його можна зустріти в Індійському океані.

За деякими історичними даними, вперше цей прапор використовували пірати в 1700 році. Після цього «Веселий Роджер» став дуже популярний. На самому початку використовували саме червоний фон, а чорний колір був домінантним набагато пізніше. Зі слів куратора артефактів в музеї, Річарда Нойса: «З давніх часів пірати привертають до себе величезний інтерес, а тепер, з-за різних фільмів про них, набагато більше. Але насправді ж їх ніяк не можна вважати привабливими лиходіями, як це показують у фільмах і зображують на картинах. Навіть в ті далекі часи, так і на даний момент, вони вважаються величезною загрозою для торгових суден. Так само додається дуже багато зусиль для того, щоб знизити злочинну діяльність піратів.