Велопробіг голяка

Велопробіг голяка

Такий захід, як всесвітній день велосипедного пробігу голяка, проходить у багатьох країнах світу. Цей день організовують з метою захисту навколишнього середовища, показу людської краси і агітують здоровий спосіб життя. Таким незвичайним чином, учасники даних акцій виступають проти зневажливого ставлення водіїв автомобілів до велосипедистів.

Самий центр такого заходу – Лондон. В 30 країнах світу проходить день велопробігу голяка. Такі неординарні прогулянки на велосипедах влаштовують в 60 містах Сполучених Штатів Америки і дуже приваблюють туристів.

Велосипедний пробіг голяка бере свій початок з 2004 року. Кожен учасник сам обирає для себе вбрання, в якому він братиме участь. Тут можна побачити не тільки різні капелюхи і пов’язки на поясі. Серед усього іншого великою популярністю користується бодіарт. Розфарбовуючи собі тіла яскравими фарбами, люди намагаються привернути ще більше уваги. Учасники «голого пробігу» вигукують різні гасла типу: «Педалі рулять!», «Ми-за зелене майбутнє!» «Що, тепер помітив мене, водій?», «Спалюй жир, а не бензин».

Найбільш популярне питання, яке задають учасникам заходу – а чи комфортно крутити педалі голим? Відповідають всі приблизно одне і те ж: як чоловікам, так і жінкам, їздити в такому вигляді цілком комфортно. Це можна пояснити тим, що маршрути, по яких їдуть учасники акції, що не мають жорстких підйомів і ніяких великих навантажень.

Як відомо, їзда в голому вигляді вважається протизаконною. Не дивлячись на це, сотні людей щороку виїжджають на велосипедах голяка. Вони користуються обхідними шляхами: такі аксесуари одягу, як капелюхи та інші предмети, що допомагають уникнути покарання.