В одній людині жили 24 особи

В одній людині жили 24 особи

Людина на ім’я Уільм Стенлі Мілліган, числиться у всіх підручниках і книгах з психіатрії. Чоловік народився в 1955 році в Майамі-Біч. У цій людині існувало 24 особи. При цьому вони відрізнялися один від одного своєю неповторною життям. Знайомі Миллиган говорили, що при спілкуванні з ним створювалося враження, що в одному тілі живе багато душ. У психіатричну клініку цей людина потрапила після суду, що відбувся в 1970 році. У США, штат Огайо, його звинуватили в трьох згвалтуваннях, а так само у скоєних пограбуваннях. Після розслідування стало відомо, що Біллі страждає психічним розладом. Ось «жителі» Біллі, з якими вдалося познайомитися медикам:

– Перша особистість: Біллі. Людина у віці 26 років. Сенс життя зводився до того, щоб покінчити з собою. Вага Біллі – 86 кілограм, а зростання дорівнював 183 сантиметрам. Блакитноокий, з каштановим кольором волосся. Школу не закінчив. Здійснив спробу самогубства, намагався кинутися з мосту у віці 16 років. Піти з життя хлопчику не дозволили інші особи і приспали на 6 років. Біллі дозволялося «виходити» дуже рідко.

– 18-річний Аллен. Інші особистості гостро потребували Алані, так як він був наділений красномовством і міг викрутитися з будь-сформованої ситуації. Маніпулятор, шахрай. Захоплювався малюванням, писав портрети, а так само любив музику – грав на барабанах. Мати Біллі була з Алленом в хороших відносинах. Зростанням Аллен від Біллі не відрізнявся, а от з вагою – не стикування (75 кілограм). З усіх особистостей він єдиний писав правою рукою і курив сигари. Зачіска: завжди робив проділ з правого боку.

– «Дитина для кута», трьох річна Крістін. Вона і вдома і в школі постійно стояла в кутку. Англійка. Здатна читати, а так само писати, правда, друкованими літерами. Її проблема полягала в порушенні мови. Колір очей – блакитний, світловолоса. Улюблене заняття: розфарбовувати картинки із зображенням квітів і метеликів.

– Чотирнадцяти річний Денні. Неймовірний страх перед людьми, особливо, перед представниками чоловічої статі. З ним сталося наступне: як – то раз його батько змусив викопати для себе могилу, а потім закопав його, залишив тільки невеликий отвір, для дихання. Любить малювати натюрморти. Боїться землі. Невисокий на зріст, худорлявий, волосся світле, розміром до плечей, очі блакитного кольору. Взнайте все про використання карток Payoneer в Україні.

– Рейджен Вадасковініч. Югослав. При розмові англійською мовою явно виражений, помітний акцент. Вік: 23 роки, вага – 95 кілограм. Знає сербсько-хорватська мова. Володіє великими, сильними руками. Волосся довге, чорні, носить вуса. Так само захоплюється малюванням, але малює тільки чорно-білі малюнки, так як страждає на дальтонізм. Вміє контролювати потік адреналіну. Дуже сильний, влучно стріляє, боєць карате. Обожнює жінок і дітей. Якщо вони потребують допомоги, здатний заради них навіть на крадіжку речей або продуктів харчування. До речі: у в’язниці головним був саме Рейджен.

 

– Томмі, 16 років. Без сторонньої допомоги зумів розібратися в роботі електрики, з легкістю відкривав будь-які замки. Мав дуже гнучкі суглоби, завдяки чому міг звільнитися з будь-яких наручників. Неперевершений гравець на саксофоні. Малює пейзажі. Дуже агресивна особистість, нетовариський. Очі янтарного кольору, колір волосся – світло-русявий.

– Хлопчик на ім’я Девід. 8 років. Вбирає в себе як страждання, так і фізичний біль всіх особистостей. Розсіяний, але, не дивлячись на це – сприйнятливий і чутливий чоловік. Тому, що не особливо усвідомлює, за що саме його покарали, постійно знаходиться в стані замішання. Болубоглазий, має невисокий зріст, рудо-русяве волосся, досить темні.

– Артур. Вік: 22 року. Англієць, що говорить з британським акцентом. Розсудливий, освічений і витончений, врівноважений молодий чоловік. Весь вільний час намагається провести в бібліотеці. Відмінно розбирається в медицині. Досконально знає арабську мову. Їм було виявлено, що в тілі багато особистостей. Він же їх і виявив. Артур встановив суворі правила поведінки для «всіх інших». Носить окуляри.

– Адалана. Лесбіянка, 19 років. Господарська, готує їжу для «всієї родини». Сором’язлива дівчина. Захоплюється поезією, пише вірші. Волосся: чорні, довгі і прямі, очі карі. Про неї кажуть, що вона має “танцюючі очі». А все тому, що очі мимоволі рухалися в слідстві ністагму.

– Брат Крістін, 13-річний Крістофер. Пустотливий, але при цьому слухняна дитина. Неперевершено грає на губній гармошці.

Артур і Рейнжер назвали інших особистостей «небажаними», заборонивши їм виходити назовні.

Біллі Мілліган проходив інтенсивне лікування протягом 10 років. У 1991 році його визнали «цільним» людиною, і випустили. Відразу зацікавився фізикою, програмуванням і математикою. Програма штучно інтелекту Harsesis написана саме їм. На даний момент Біллі працює в раді по захисту прав дитини.