Унікальне дослідження про переваги жінок і чоловіків

Унікальне дослідження про переваги жінок і чоловіків

 Думка про те, що чоловіки люблять красивих дам, а жінки заможних представників сильної статі, для одних – здасться образливим. Інші ж скажуть, що як би прагматично це не звучало, але є правдою. На користь останніх говорять і вчені. Вони змогли науково довести такі переваги.

 Дослідження виконали доктор психології з Університету Арізони Олівер Сонг і ад’юнкт-професор із Сінгапурського університету управління Норман Лі. Експерименти проводилися за допомогою методів швидких знайомств і онлайн-чатів спілкування.

Головною відмінністю дослідження стало те, що в них брали участь жінки і чоловіки з «посередньою» зовнішністю і невисоким соціальним статусом. У результаті були отримані дані, згідно з якими жінки не приділяли уваги зовнішності чоловіка, а цікавилися виключно статусом в суспільстві. Що ж стосується чоловіків, то вони підтвердили відсутність інтересу до непривабливим жінкам. При цьому соціальний статус представників сильної статі ніяк не вплинув на результати дослідження.

 Вчені відзначили, що важливим критерієм при виборі партнера є хоча б мінімальна наявність бажаної якості. Тобто, чоловіки готові спілкуватися з помірно красивими дамами. Також і жінки звертають увагу на чоловіків із середнім соціальним статусом, які можуть розвиватися далі.

 Причини таких переваг на даний момент науково не обгрунтовані. Але вони, швидше за все, пов’язані з особистими мотивами і бажаннями кожної людини.