Тварини-рекордсмени

Тварини-рекордсмени

Світові рекорди здатні встановлювати не тільки люди, але і представники світу тварин. У цій статті ви познайомитеся з підбіркою тварин, відомих у всьому світі за встановлення рекордів.

– Деякі представники тварин – людожери. В Індії один леопард з’їв більше 400 осіб. А в 1911 році була застрелена тигриця, яка в Неаполі всього за сім років позбавила життя 437 осіб.

– Всім відомо, що гепард – найшвидша тварина на землі. Швидко подолати цей представник здатний лише короткі дистанції. Гепард здатний розвинути неймовірну швидкість: до 110 кілометрів на годину. А почесне друге місце займає вилорога антилопа. Зафіксовані випадки, коли ця тварина подолала 1,6 кілометрів зі швидкістю 67 кілометрів на годину. Інша антилопа була здатна подолати відстань у 183 кілометри. При цьому швидкість була 98 кілометрів на годину. Бронза дістається скаковому коню. Він здатний скакати зі швидкістю 70 кілометрів на годину.

– Найбільш багатодітною мамою є самка звичайного тенрека. Тварина живе на Мадагаскарі. Одне потомство може складатися з 32-33 дитинчат.

– Ні для кого не секрет, що африканські леопарди і пуми без проблем роблять стрибки на дерева. Але при цьому висота стрибків досягає 5,5 метрів. Якщо кенгуру рятується від погоні, то з легкістю перестрибує перешкоду на своєму шляху висотою в 3 метри.

– Етруська землерийка є найменшим представником ссавців. Вага її становить від 1,5 до 2,5 грам. Довжина її тіла – 6-8 сантиметрів. Хвіст – 2,5 сантиметрів.

– Таїландська кажан-джміль – найменший літаючий ссавець. Тулуб довжиною всього 29-22 міліметра. Вага при цьому не більше 2 грамів. А розмах крил становить 160 міліметрів.

– Самець африканського слона – найбільший з представників сухопутних. Найбільший відомий слон – 3,8 метра в холці. Важить цей гігант 10,8 тонн. Довжина тварини від хобота до хвоста становить 10 метрів. До речі, тривалість життя африканських слонів від 70 років до 80.

– Самим повільним ссавцем є трипалий лінивець. Швидкість пересування в хвилину – всього 2 метри. А ось на деревах швидкість пересування трохи швидше: до 3 метрів за хвилину. А ось якщо самка почує крик свого малюка, вона поспішає до нього на допомогу зі швидкістю 4 метра в хвилину.

– У тропіках Африки живе найнебезпечніша летюча миша. Називається вона кажан-вампір. Вчені вважають її самою небезпечною, так як вона при питті крові передає безліч захворювань.