Цікавий факт – діти вибирають англійську мову

Цікавий факт - діти вибирають англійську мову Найпопулярнішою мовою для вивчення, крім російської та української, є англійська мова. Діти зацікавлені у вивченні, як мінімум, однієї іноземної мови. Міжнародним інститутом суспільного розвитку спільно з дитячим виданням «Казковий вечір», було проведено опитування, в якому взяли участь 569 дітей, віком від 3 років до 14 років. Причому опитування проводилося серед дітей з різних регіонів України. Це опитування показало наступні результати: українську мову вчать, або ж хочуть вивчати, 94% опитаних дітей. А ось шанувальниками російської мови виявилися 60,5% дітей. А серед шанувальників англійської мови – 73,5%. Добре володіти німецькою мовою мріють 10,5% дітей, серед опитаних. А ось французька мова бажаю знати всього лише 4%. 0,2% дітей вивчають латинь.

Всім відомий факт, що вивчення іноземних мов дітям дається набагато легше, ніж дорослій людині. А от на рахунок віку, з якого варто почати вивчення, думка фахівців і психологів дещо розійшлися. Одні припускають, що найоптимальніший вік саме з 4 до 8 років. Інші доводять, що краще починати вчити дітей з 1,5 до 7 років.

Однак, щоб там не стверджували фахівці, батьки все-таки задаються питанням, як же саме навчити дитину, наприклад, англійської мови? Методів навчання існує незліченна кількість, але все залежить і від таких факторів: чи знаєте ви самі англійську мову і на скільки добре нею володієте, так і від віку дитини теж залежить не мало.

Якщо ж ваші наміри навчити ваше чадо англійської мови цілком серйозні, то можете приступати хоч у цю хвилину. Якщо ви вільно володієте мовою, то вдома можете говорити на двох мовах. Якщо ні, то найміть няню, яка досконало володіє іноземною мовою. Суворих обмежень у віці не існує.

А от якщо ви прийняли рішення відправити дитину на курси англійської для дітей або ж найняти репетитора додому, то варто починати не раніше 4-5 років. Це пояснюється досить просто: саме до цього віку дитина має досить хорошим словниковим запасом своєї рідної мови. Якщо ви, наприклад, будете пояснювати дитині, що «book» це книга, а дитина не знає, що це таке, то такі заняття не дадуть жодного результату.