Цікаві звільнення

Цікаві звільнення

1. Трейсі Нидеркир, вчителька, була звільнена зі школи Лос-Анджелеса. За словами самої Трейсі, їй нічого іншого не залишалося, так як наявних посібників було недостатньо для вивчення нового матеріалу. Викладала вона анатомію. Так як вона не була здатна на скелеті показати всі особливості будови жіночого, вона просто роздяглася перед класом.

2. У Стародавньому Римі, при звільненні солдатів, які відслужили в допоміжних частинах, нагороджували двома таблицями з бронзи. На ці таблиці були нанесені дані про те, в яких боях брав участь солдатів, загальні дані про службу тощо. Наявність таких таблиць надавала привілеї, наприклад, такі, як римське громадянство. Диплом – ось як називалися дані таблиці.

3. Працівників заводів, власником яких був Генрі Форд, звільняли без зволікання, якщо відчувався запах спиртних напоїв.

4. Звільнили з роботи вчителя з Кельна за те, що він у 1826 році опублікував статтю, в якій був виведений фізичний закон. Міністр освіти особисто наказав звільнення, так як вважав неприпустимо вносити математику в класичну фізику. А прізвище звільненого вчителя була Ом. Його закон вивчають учні всіх шкіл світу.

5. В Японії звільнений робочий подав в суд на компанію і виграв. В негайному порядку компанія була зобов’язана поновити на посаді колишнього співробітника. Начебто все закінчилося добре. Працівник знову був прийнятий на роботу, підняли йому заробітну плату і виділили окремий кабінет. Пройшов місяць і робочий звільнився з компанії за власним бажанням. Пояснив це тим, що йому не доручали ніяких завдань, цілий робочий день він без діла сидів у своєму кабінеті. На цьому грунті у бідолахи трапився нервовий розлад.

6. Радянський диктор був негайно звільнений з роботи за те, що переплутав під час читання офіційного повідомлення одну букву. Місце фрази «юних ленінців» вийшло «юних лінивців».