Цікаві та незвичайні традиції залицяння

Цікаві та незвичайні традиції залицяння

У різних країнах світу існують свої неповторні традиції залицяння. Багато, представлені в цій статті, здадуться вам досить незвичайними. Пропонуємо вам ознайомитися з підбіркою самих нестандартних з них.

1. Циганський поцілунок.

Як не дивно, але про цю традицією стало відомо нещодавно. Вона існує у циган, що проживають у Британії. Якщо молодий чоловік вирішив пов’язати свою долю з сподобалася дівчиною, йому всього лише і потрібно, що схопити свою обраницю і поцілувати. При цьому абсолютно не має значення, чи хоче вона цього. З цього моменту, так би мовити, навчання дівчата завершено (вік від 14 до 21 року). Як тільки така традиція звершена, весілля відбувається досить швидко. Наречена не має права голосу. Після цього дівчина ставати дружиною того нахабу, який поцілував її.

2. Спітнілі яблучка.

У XIX столітті ця традиція мала величезну популярність в Австралії. Чарівні дівчата пригощали юнаків яблуками. Але ці яблука були не зовсім звичайні, так як вони повинні були перебувати на протязі танцювального вечора під пахвою дівчини. Найцікавіше в тому, що такий презент молодим людям здавався не просто доречним – вони із задоволенням пригощалися цим знаком уваги.

3. А можна всіх подивитися?

Тепер познайомимо вас з секретом успішного шлюбу у племені, що проживають в Камбоджі – Креунг. Дівчині, якій виповнилося 13 років, батьки зобов’язані побудувати так звану «хатину любові». У цій хатині дівчина може приймати молодих людей стільки, скільки знадобиться. Це буде тривати до тих пір, поки вона не зустріти «свого єдиного». Проте відразу після того, як вибір зроблений, і весілля відбулося, назад шляху немає. А все тому, що в цьому племені не існує такого поняття, як розлучення.

4. Відрубана голова.

Обряд, від якого по тілу біжать мурашки, здійснювався до 1930 року на території Тайвані. Плем’я, в якому існувала дана традиція, називалося Атаял. Серед чоловіків існувала думка, що найвірнішим способом довести свою готовність до сімейного життя – це відрубати голову своєму ворогові і піднести майбутній нареченій. Такий «подарунок» необхідно було виставити на вузькому постаменті для того, щоб люди могли дивитися на нього і заздрити.

5. Прийшов, побачив, повів.

Про цієї традиції можна прочитати в практично будь-якій книзі з давньої історії. В ті часи жінка сприймалася не більше, ніж звичайна здобич. Загарбник міг відвести з собою будь-яку жінку разом з іншим награбованим у селах. Уявіть на хвилину: сьогодні ви спокійно дбаєте своїх рідних і близьких, а вже завтра змушені обходити якогось бандита, який вимагає, щоб ви називали його «чоловіком».

6. Побачення з пересторогами.

На долю закоханих, які проживали на території Америки і Європи в XVI-XVII століттях, доводилося нелегко. Дозволялося ночувати закоханим разом, але тільки в будинку, що належав батькам дівчини. Можна було спати на одному ліжку, але при цьому залишатися повністю одягненими, сховавшись різними ковдрами. Такі заходи безпеки були обґрунтовані тим, щоб молоді люди змогли дізнатися один одного краще, а так само для того, щоб вони навчилися боротися зі спокусою.

7. Ось цього, будь ласка.

Дівчині немає ніякої необхідності старатися для того, щоб сподобатися хлопцю. У штаті Біхар, існує традиція під назвою «крадіжка нареченого». Завдяки цьому наречена істотно заощаджує на різних передвесільних витратах. Батькам нареченої просто потрібно викрасти холостого відповідного молодої людини і влаштувати таємну шлюбну церемонію. Найцікавіше, що думка нареченого ніхто не питає.

8. Порожні піхви.

У XIX столітті у племен Скандинавії знайти собі пару було простіше простого. Як тільки дівчина приймала рішення зв’язати себе шлюбними узами, вона просто вішала собі на пояс порожні піхви. Це був своєрідний знак, за яким чоловік знав, що дівчина перебувати в пошуку любові. Чоловік, якому сподобалася дівчина, просто підходив до неї і укладав свій ніж в її порожні піхви. Якщо дівчина ніж залишила собі і не повернула чоловікові – значить «заручини» відбулася. А ось якщо повернула – хлопець просто продовжує шукати дівчину з порожніми піхвами. Як бачите, все просто.