Цікаві та корисні поради

Цікаві та корисні поради

З цієї статті ви дізнаєтеся багато корисних порад на всі випадки життя.

1. Страх перед уколами. У цьому випадку починайте кашляти під час введення в тіло голки. Справа в тому, що під час кашлю, раптово піднімається тиск у грудній клітці, а так само в спинномозковому каналі. Коли таке явище відбувається, наші больові рецептори сильно пригнічуються.

2. Перепій до запаморочення. Радимо вам, раз вже так сталося, взяти в руку щось стійке. Купул – частина внутрішнього вуха, що відповідає за рівновагу. Ця частина плаває в рідині, по щільності рівний крові. А алкоголь здатен розбавляти кров, тим самим робить її щільність менше, при цьому вона піднімається. Створюється ефект «одурманення» мозку. При тактильному контакті цей «плаваючий» світ набуває більш чіткі обриси. Не забувайте про те, що контакт повинен проходити саме через руки, адже стоячи на землі ногами, запаморочення не проходить.

3. У разі сильного серцебиття радимо просто подути на великий палець. На те, як скорочується людське серце, впливає не що інше, як фази дихання. При видиху блукаючий нерв дратується, і серце уповільнює свою діяльність. А при вдиху навпаки – відбувається пригнічення блукаючого нерва, а серцевий ритм прискорюється.

4. Чи страждаєте від закладеного носа? Спробуйте впертися мовою в неб, при цьому натисніть пальцем посеред брів. Трапецієвидна кістка, яка утворює задню перегородку носа – сошник – трохи змінить своє становище. Це допоможе зняти частину напруга від закладеного носа. Ніс потроху знайде здатність нормально функціонувати приблизно, полегшення настане секунд через 20.

5. Якщо вам терміново потрібно вивчити що-небудь напам’ять, радимо прочитати матеріал перед тим, як зануриться у світ сновидінь. Вся справа в тому, що робота мозку упорядковується в момент сну, а все те, що ви запам’ятали перед сном, запам’ятатися і відкластися в довготривалій пам’яті.

6. Після бігу ви відчуваєте біль у боці. Для того щоб уникнути подібного дискомфорту, видихайте кожен раз, коли ліва нога торкається землі. Багато людей видихають в той момент, як тільки права нога опиняється на землі. Таким образів створюється тиск на нашу печінку, а її місце розташування – справа. Саме печінка тисне на діафрагму, і через це ми відчуваємо біль у боці.

7. Зубний біль. Допомогти можна собі в тому випадку, якщо рот буде закритий. Візьмете кубик льоду і розтирайте його на тильній стороні долоні, між вказівним і великим пальцями, в перетинки, яка утворює букву «V». Таким чином, ви зніміть свою зубний біль в половину. Справа в тому, що при стимуляції руки саме в цьому місці, головний мозок блокує больові сигнали.

8. Якщо затекла рука, радимо просто помотати головою з боку в бік. Приблизно через хвилину ваша рука буде стимулювати, як і належить. Рука затікає найчастіше тому, що в м’язах шиї защемляється нерв.

9. Порада для чоловіків: якщо нетерпимо хочеться в туалет, а сортиру по близькості немає. Відразу заповніть свою голову думками про секс. Справа в тому, що такі процеси, як сечовипускання і секс абсолютно не сумісні. Таким чином, терпіти стане набагато простіше.

10. Не чуєте, що там собі під ніс бурмоче ваш співрозмовник? Просто поверніться до нього правим вухом! А все тому, що праве вухо набагато швидше і краще вловлює швидку мову. Якщо ж ви хочете розчути, наприклад, мелодію, звук якої дуже тихий, поверніться лівим вухом до джерела даного звуку. Ліве вухо краще правого здатне вловити різні музичні тони.

11. Якщо раптом залоскотало в горлі, подряпайте (тільки не сильно) і потеребила своє вухо. Під час стимуляції вушного нерва, м’язовий спазм виникає в горлі рефлекторно. Таким чином, вам буде набагато легше. Такий спосіб допоможе трохи послабити неприємні відчуття.

12. Якщо під час сну ви відчуваєте печію, намагайтеся спати тільки на лівому боці. Проводилися дослідження, які показали наступні результати: саме під час такого положення тіла, людина менш страждає від викидів різних кислот в стравохід. Адже наш шлунок, як і стравохід, розташовані під певним кутом. Під час сну на правому боці, шлунок переміщується і приймає положення вище, а коли ви будете спати на лівому боці шлунок опуститися нижче. Таким чином, «витікання» кислоти з нього не буде.

13. Ніяк не виходить пірнути до самого дна басейну? А ви спробуйте перед зануренням зробити кілька коротких вдихів. Таким чином, вам вдасться обдурити мозок: він буде вважати, що організм запас кисню. Завдяки цьому у вашому розпорядженні виявиться на 10 секунд більше.

14. Тече кров з носа? Прикладіть невеликий шматочок вати на верхню ясна. У місце, розташоване якраз під носом, відразу за маленької «вуздечкою» і притисніть посильніше. Найчастіше кровотеча відбувається з передньої частини носової перегородки. Затиснувши саме це місце, ви зупините кровотечу дуже швидко.

15. При опіку пальця радимо відразу прикласти до нього подушечку пальця іншої руки (чистого, зрозуміло). Може здатися, що докласти, наприклад, лід до місця опіку, буде краще, але … У цьому випадку, біль піде швидше, але і з’явитися вірогідність виникнення пухирів.