Цікаві комп’ютерні факти, частина 2

Цікаві комп'ютерні факти, частина 2

– А ось цікаві факти про значок @. Її називають собачкою тільки російською мовою і не багатьох мовах колишнього СРСР. В інших же країнах цьому знаку дають досить дивні назви: равлик або ж мавпочка, на івриті назва звучить, як штрудель. А ось на чеською та словацькою мовами значок @ звучить так: «оселедець під маринадом», а от з казахського – місячне вухо.

– Часом комп’ютерні помилки могли розв’язати ядерну війну. Перший такий випадок бере свій початок з 1979 року, коли в США була піднята тривога, а виною тому стала завантажена програма масового ядерного удару. Добре що, подивившись на дані супутника, американські військові нічого не побачили і скасували тривогу. Естафету в 1983 прийняла СРСР, коли система виявлення ракет дала збій, показавши, що на нас летить кілька американських ракет. На той момент, що сидів за пультом підполковник Станіслав Петров, взяв на себе відповідальність нічого не робити і не доповідати вищестоящому начальству, мотивуючи тим, що США не завдаватимуть перший удар всього двома ракетами – і був правий! За цей в 2006 році ООН нагородила Петрова як «людину, що запобіг ядерну війну».

– У США в період з 1984 по 1999 року було продано більше персональних комп’ютерів, ніж автомобілів.

– Пінгвіна, який став символом OS Linux, звуть Tux.

У XXI столітті все більше стає популярнішою гілка сайтобудування. Але та людина, яка стикався з цим чи присвятив себе сайтам знає, що створити сайт – це тільки пів справи. Його треба ще розкрутити …