Цікаві комп’ютерні факти, частина 1

Цікаві комп'ютерні факти, частина 1

Кілька фактів з минулого:

– А чи знаєте ви, якою була перша емблема компанії Apple? На ній красувалося зображення Ісаака Ньютона, а так само дерево – яблуня, з якої на голову йому зараз впаде яблуко. Таке зображення було лише в інструкції, воно не прикрашало корпус техніки. У зв’язку з тим, що на емблемі було огромнее кількість різних деталей, було прийнято рішення не пройшло і року, як логотип замінили на надкушене яблуко.

– У 1952 році поліція Англії виявила труп одного з творців інформатики і, за сумісництвом, математика Алана Тьюринга. Він був гомосексуалістом, і за законами того часу йому винесли наступний вирок. Був запропонований наступний вибір: або терма, або ін’єкції гормону естрогену. Природно, молодий чоловік зупинив свій вибір на другому. Але через два роки його виявили мертвим, і по висновку експертів, виною стало надкушене яблуко, просочене ціанідом. Існує думка, що саме цей нещасний випадок і поклав початок логотипу Apple. Але творці заперечують таку безглузду версію, переконують, що яблуко зображують надкусанным, що б його не плутали з помідором.

– Ще один цікавий факт: першим у світі програмістом була … жінка. Звали її Ада Лавлейс, уродженка з Англії. Цією жінкою ще в 19 столітті був складений план операцій для прообразу сучасної ЕОМ, так званої аналітичної машини Ч. Беббіджа. Завдяки їм стало можливим розв’язувати рівняння, які висловлювали закон збереження енергії рухомої рідини.