Цікаві книжкові факти

Цікаві книжкові факти

Хоч книги і дорожчають але без них багато людей не можуть обійтися. Дуже часто можна побачити як в метро або в іншому громадському транспорті люди читають улюблену книжку. Читати там (в транспорті), людина заощаджує час і проводить його з користю. Напевно, неминуче що книга перестане існувати в такому варіанті і будуть тільки електронні видання. Добре це чи погано?!! А стаття про цікаві факти з книжкового світу:

-За статистикою, людина, в середньому, читає 6,5 годин в тиждень.

-Вченими встановлено, що найбільш сприятливий вік для того, щоб навчити дитину читати -4 – 6 років. Дослідження показують, що дітей після 6 -7 років навчити читання набагато складніше.

– Єльський університет проводив дослідження, які показали, що три чверті учнів, які погано засвоїли читання до третього класу, так і будуть читати в середній школі.

-Якщо в книзі йдеться про позіхання, то людина сама мимоволі починає позіхати.

-Чому те, половину книг, які можна придбати на сьогоднішній день купують люди, старші 45 років.

-Статистика свідчить, що 68% всіх книг купують жінки.

-Цікавий факт: людина, коли купує книгу, 8 секунд витрачає на вивчення передньої обкладинки, на те, що б вивчити задню людині достатньо 15 секунд.

– У США були проведені деякі дослідження, що показали досить цікаві результати. Виявляється, що ті діти, які добре читають до початку третього класу, має на багато менше шансів почати приймати наркотики, не закінчити школу або ж потрапити у в’язницю.

-Через неграмотність населення щорічно платники податків і бізнес втрачає 20 мільярдів доларів у вигляді упущеної прибутку, втраченої заробітної плати, а так само зниженої продуктивності.

-Видавництвом «Penguin» були створені книги в м’якій обкладинці. Цей хід був придуманий для того, щоб зробити книги доступними так само, як і сигарети. Перші «пингвиновские» книги в м’якій обкладинці були поширені саме церквою.

-Людини, який краде книги, називають библиоклептоманом. Найвідоміший книжковий злодій – Стівен Блумберг. За своє життя їм було вкрадено більше, ніж 23 000 рідкісних екземплярів, який він вкрав з 268 бібліотек. Його колекція була оцінена приблизно в 20 мільйонів доларів. Читати там і виносити безпосередньо з бібліотеки було не зручно, для цього він використовував різні методи, наприклад, прокрадався до бібліотеки через вентиляцію або через шахту ліфта.