Цікаві і шокуючі факти про секс

Цікаві і шокуючі факти про секс

Чи відомо вам, яка хвороба лікується за допомогою вібратора? Або знаєте ви, в якій країні дружина може безкарно позбавити життя свого чоловіка за зраду? Ви думаєте, що знаєте про секс все? Давайте перевіримо.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Зайка.

Дуже цікаву особливість має символ Playboy-зайчик. Зверніть увагу на те, що у цього знаменитого на весь світ зайчики вельми незвичайна усмішка. Як не дивно, своєю усмішкою він зобов’язаний старим японським традиціям. Протягом довгого часу будь-яка продукція, що містить логотип Playboy, не мала широкої популярності. Аргументували це японські покупці тим, що заєць за формою дуже нагадував чоловічу гідність. Цікавий факт: як не дивно, але таке незвичайне подібність найбільше бентежило покупців магазинів «для дорослих». Виробники продукції з світовим зайчиком взяли до уваги бажання споживачів, і додали зайчику прямо над метеликом посмішку, яку ми бачимо на сьогоднішній день.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Альтернатива зарядці.

Всі люди знають про те, що ранкова зарядка корисна для здоров’я. Але від такого знання ні у кого не додається бажання щоранку займатися фізичними вправами. Для тих, хто хоче підтримувати своє фізичне здоров’я, є вихід: ранковий секс. Причин на це відразу можна знайти декілька. Що слід знати, так це те, що за 30 хвилин статевого акту, цілком можливо спалити приблизно 200 калорій. Ну, а друга причина криється в тому, що заряд позитивної енергії, а так само задоволення – що немало важливо – отримує відразу дві людини.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Кому дозволено вбивати.

Хто насправді знає багато про сімейне життя, так це люди, які проживають в Гонконзі. Для того щоб чоловіки не зраджували своїм дружинам, був прийнятий закон, який дозволяє дружині вбити свого невірного чоловіка, якщо вона запідозрить його у фізичній зраді. Найголовніше правило говорить тільки про те, що позбавити життя жінка може чоловіка тільки голими руками.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Ліки XIX століття.

Як свідчать експонати музеїв сексу та еротики, таке пристосування, як вібратор, винайшли в 19 столітті. Але застосовували його виключно з метою лікування жінок від різних тривог, а також від істерії. У той час суспільство не так негативно, як в наші дні, відносилося до божевілля. У ті часи людей, які страждають безумством, вважали самими наближеними до Господа Бога. Однак настав 19 століття, і в свідомості людей стався переворот. Людей, у яких спостерігалися явні проблеми з психікою, відразу поміщали в спеціальні психіатричні клініки. У цей період медиками і був винайдений вібратор. З його допомогою у жінок лікували ментальні порушення.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Японська скромність.

Для того щоб середньостатистичний чоловік – європеєць зміг відчути себе «статевим гігантом», радимо йому відвідати Японію. Вся справа в тому, що середня довжина статевого органу в стані ерекції у японця має приблизно 12,7 сантиметрів. У стані ж спокою його довжина становить 7,6 сантиметра. До речі, жінки Японії так само трохи відрізняються від жінок Європи, але в даний момент це не має значення.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Як би не показати нічого зайвого.

Порівняно не так давно, такі предмети, як підв’язки, різні еротичні корсети, панчохи, сексуальні трусики, в очах чоловіків придбали сексуальність. У 15 столітті з’явилася нижня частина жіночої білизни. З самого початку її використовували тільки жінки стародавньої професії для того, щоб приховати явні прояви сифілісу. На сьогоднішній день такі пристосування допомагають сучасним представницям прекрасної статі досягти досконалості в очах чоловіків.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Незвичайне полоскання.

У чоловічій спермі високий вміст не тільки цинку, а й кальцію. Вона захищає зубну емаль від того, щоб вона не ставало тонше. Судіть самі: таке заняття, як оральний секс, ставати не тільки приємним заняттям, але і приносить користь.

Цікаві і шокуючі факти про секс

Чи не демократична демократія.

Сполучені Штати Америки представляються, як найвільніша країна в усьому світі. Але от у психіатрів Америки свою думку на це рахунок: вони не згодні і з такими поглядами, і зі свободою слова. А все тому, що з 1973 року вони відносять гомосексуалізм до ментальному захворюванню і докладають всіх зусиль для того, щоб вилікувати дане психічний розлад.