Цікаві факти, які доводять, що тварини розумніші, ніж ми думаємо

Цікаві факти, які доводять, що тварини розумніші, ніж ми думаємо

Людина знаходиться на самій вершині еволюційної драбини. Але тварини, як виявилося, не на багато відстають від нас. З цієї статті ви дізнаєтеся про те, що тварини розумніші, ніж ми припускали. Вони здатні на почуття. Неймовірно, але тварини здатні співчувати і людям і собі подібних.

Пес по кличці Джордан врятував п’ятьох дітей у 2007 році. На граючих дітей напили пітбулі. Джордан хоробро кинувся на пітбулів, гавкав на них і несамовито кусав. Бійцівські собаки відреагували відповідно: напали на Джордана. Один пес націлився на голову, а інший вп’явся іклами в спину. Завдяки цьому вчинку діти зуміли врятуватися. Історія закінчилася для Джордана сумно: він помер від отриманих укусів. За те, що Джордан врятував життя п’ятьом дітям, його посмертно нагородили медаллю за хоробрість.

– В 1969 році левеня по кличці Крістіан поселили двоє братів. Коли лев став дорослим, його відпустили в дику природу. Через один рік колишні господарі повернулися. Їм повідомили, що тепер Крістіан – ватажок прайду. Сказали, що лев не згадає людей, які його виростили. Можете уявити собі, яке було здивування, коли сталося наступне:

Цікаві факти, які доводять, що тварини розумніші, ніж ми думаємо

– Троє чоловіків у масках з холодною зброєю увірвалися в будинок Патриції Эдсхэд в той час, коли вона займалася приготуванням чаю. Чоловік, зрозумівши, що відбувається, кинувся на допомогу. Одні з нападників розрізав чоловікові руку мачете. Господиня будинку опинилася на кухні з нападником разом з Оі, стафордширськими тер’єром. Собака різко підхопилася і схопила нападника за руку. Він у відповідь вдарив Оі по голові мачете. Однак це не зупинило собаку. Вона продовжувала переслідувати його до тих пір, поки він не залишать будинок. Ось так стаффордширський тер’єр врятувала життя своїй господині.

– Директор притулку для тварин взяв сліпого спанієля по кличці Еллі. Інший пес по кличці Лео, німецька вівчарка, став для Еллі собакою – поводирем. Коли господар виводить собак на прогулянку в парк, Лео скрізь супроводжує Еллі. Також Лео захищає Елії від усього, в тому числі від інших собак.

– Янг Ян, фрі-дайвер, на глибині 20 футів виявила, що не в змозі спливти на поверхню, так як ноги схопила судома. Жінка, задихаючись, опускалася все нижче. Вона розуміла, що настав її час помирати. Коли Янг майже втрачала свідомість, відчула, що під нею знаходиться неймовірна сила, яка підштовхувала її до поверхні. Кіт білуга, що отримала кличку Міла, помітила, що з чоловіком сталася біда і кинулася їй на допомогу.

Шимпанзе на ім’я Дороті померла в центрі порятунку шимпанзе в Камеруні. Вона померла від серцевої недостатності. Далі відбувалися дивні події. Всі її друзі – шимпанзе в знак солідарності обнялися. Всі вони спостерігали з засмученим виглядом, як Дороті ховали.

– Ірина Пепперберг була власницею африканського сірої папуги по кличці Алекс. Папуга був на рідкість кмітливим: міг не тільки розрізняти кольори, але і визначати їх. Між дівчиною і папугою склалися дуже хороші відносини. У 2007 році Алекс помер. Останнє, що він сказав перед своєю смертю дівчині, було: «З тобою було добре. Я люблю тебе».