Цікаві факти про запахи

Цікаві факти про запахи

Вважається, що нюх – п’ятий орган чуття людини. Вчені давно довели, що це почуття у тварин розвинене на багато краще, ніж, власне, у людини. Безперечно, інші почуття людини, такі, як, наприклад, слух, зір, важливі не менше, ніж нюх. Але саме воно відіграє дуже важливу роль у відносинах між чоловіком і жінкою. Людина не віддає собі звіту в тому, чому під час спілкування ми віддаємо перевагу одним людям, а з іншими спілкуємося без особливого бажання. Вся справа в нюху. Давайте спробуємо розібратися, що ж це таке.

1. Пам’ять не у всіх функціонує однаково. Але от феноменальна пам’ять на запахи розвинена абсолютно у всіх і за будь-яких обставин. Наприклад: ваш роман закінчений, та й учасник його, начебто назавжди забутий. Але якщо раптом, зовсім випадково, вас торкнеться, наприклад, запах його одеколону або туалетної води, не сумнівайтеся: спогади накриють вас з головою. Під час проведення експерименту, у більшої половини його учасників, виникало бажання навіть подзвонити давно, здавалося б, забутої половині.

2. Були часи, коли вважалося, що протягом життя слід користуватися парфумами одного запаху. Але якщо ви не хочете рутини у ваших стосунках, міняйте духи – штучний запах вашого тіла. Духи слід застосовувати залежно від вашого настрою, а так само від пори року і часу доби. Якщо не вірите в силу запаху, пропонуємо провести наступний експеримент: у ліжку кілька разів поспіль використовуйте один і той же запах, тільки зовсім слабкий. Після цього, варто тільки вашій другій половинці відчути це запах в іншій обстановці, як бажання спалахне само собою.

3. Вчених з давніх пір хвилює питання про природу природних запахів людини. Наш запах змінюється з кожним періодом нашого життя. Сексологи дають наступну пораду чоловікам у період овуляції «не зводити очей» зі своїх коханих. Як показали результати експерименту, жінка в цей період пахне зовсім особливо. При цьому, запах це не відчуває як сама його власниця, так і її оточуючі подруги. Це можуть відчувати тільки чоловіки, причому на підсвідомому рівні.

4. Як відомо, немає людей з однаковими відбитками пальців. Точно так само і не буває людей, що володіють однаковими запахами тіла. Запах не може бути однаковим навіть у тому випадку, якщо люди використовують абсолютно однакові парфуми. Кожна жінка хоч раз випробовувала розчарування, купивши вподобані духи, які відчувала на подрузі. На ділі виявилося зовсім не те …

5. Якщо вам не дає проходу тип, який вам неприємний, то використовуйте в його присутності небудь противні духи. Можете навіть поцікавитися, які запахи йому неприємні. Уявімо, що нав’язливий прихильник не любить фруктові аромати. У такому випадку, пропонуємо вам поставити такий аромат в коридорі і небажаний залицяльник після декількох походеньок до вашої двері, перестане вам нав’язуватися. Так, жорстоко, але дієво.

6. Ви так само турбуєтеся, коли постійно відчуваєте запахи чужих духів, а свій вловити ні як не виходить? Не турбуйтеся. До речі, парфумери запевняють, що духи ідеально підходять людині тільки в тому випадку, якщо він не відчуває його запаху. У цьому випадку радійте, бо між вашим тілом і вами встановлено повний контакт.

Цікаві факти про запахи

7. На питання про те, «як же пахнути» існує одні головний однозначну відповідь – природно. Ні за яких обставин не слід намагатися заглушити власний запах тіла всілякими косметичними засобами. За допомогою духів слід підкреслювати своєї природний аромат.

8. Не слід забувати про те, що у жінок так звані «тритій око» і «другий ніс» працюють набагато краще, ніж у чоловіків. А як ви думаєте, дружини дізнаються про пригоди невірного чоловіка? Думаєте, з його вуст? Ні. Завдяки нюху. Як тільки чоловік переступає поріг квартири, жінка миттєво вловлює повітря тягнувся за чоловіком слідом, і безпомилково визначає природу походження запахів. Після цього жінка знає, що їй робити: йти займатися далі своїми справами, якщо від чоловіка виходить запах сигарет або кота Васі, друга з сусіднього будинку. Або ж закотити грандіозний скандал, якщо раптом відчує сторонній запах чужих духів.

9. Якщо ви хочете назавжди залишитися для колишнього коханого в думках на дуже довгий час, то під час роману згадайте про Коко Шанель. Ця жінка все життя приховувала дві речі: свій вік і назва улюблених парфумів. Якщо про вік вашому супутнику стало відомо, ніколи не дозволяйте йому дізнатися ваш другий секрет. Не повідомляйте йому цю інформацію, навіть якщо він буде пояснювати свій інтерес тим, що хоче зробити вам невеликий подарунок як ваших улюблених парфумів.

10. Якщо роман, на вашу думку, затягнувся, і ви розуміється всю марність надій, так як ваш обранець одружений, радимо при кожній зустрічі кропити його духами, запах яких вам просто огидний. Вибір зробити не складно: зайдіть в магазин і виберете самі противні для вас. Повірте, через 5 -10 таких процедур любов сама пройде. І помітите, ніяких болісних розривів вас не очікує. Ви тільки згадайте неприємний запах, і його володар разом викличе в вас цілу бурю негативних почуттів.