Цікаві факти про Японію

Цікаві факти про Японію

Ми просто не могли не написати цікаві факти про цю дивовижну країну висхідного сонця – Японії. І так, почнемо:

-У цій країні дуже чесний народ. Якщо ви, наприклад, втратили в метро свій гаманець, 90% ймовірності, що той, хто його знайшов, віддасть його в бюро знахідок.

-Весь час японці кажуть про їжу. А під час трапези прийнято обговорювати, як їм сподобалося частування. Якщо ви під час їжі хоча б пару раз не вимовите слово «oishii», в перекладі означають «смачно», то вас неодмінно приймуть за нечему.

-У японській мові не існує матів. Самими засланцями лайливими словами тут вважаються такі, як «ідіот», або ж «дурень».

-Японці схиблені на здоровому харчуванні. У країні практично не зустрічаються люди, що страждають зайвою вагою.

-В Японії не прийнято залишати обслуговуючому персоналу чайові. Тут вважають, що до тих пір, поки клієнт, або ж гість, платить встановлену ціну, то він залишається на рівних з продавцем або офіціантом.

-Так як японська мова дуже не прост, жителі цієї країни дуже поважають туристів, які в змозі вимовити на їхній мові хоча б дві фрази. На їх думку, їх мову вивчити практично неможливо.

-Японці їдять м’ясо дельфінів. Таке м’ясо їдять як сирим, так і роблять з нього шашлик і варять суп. М’ясо має виражений смак, при цьому досить смачне. До речі, воно зовсім не схоже на смак риби.

Цікаві факти про Японію

-Японці – народ вельми сором’язливий. Вони не можуть відкрито висловлювати свої почуття оточуючим людям. Сказати «Я тебе люблю» прирівнюється до подвигу.

-У Японії вважається, що досягнувши 13 років, людина досягає віку згоди. Тобто, по досягненню саме цього віку секс з обопільної згоди не розглядатиметься, як згвалтування.

-Японія – це країна, в якій відношення до порнографії вельми специфічне. Не багато років тому практично в кожному готелі спокійно можна було знайти канал з «полуничкою»

-Поліцейські цієї країни дуже чесні. Вони не беруть хабарів. Однак, цілком можливо вмовити поліцейського відпустити за дрібне порушення.

-Однак, якщо вас затримали за що-небудь серйозне, то поліцейські мають повне право тримати вас в СІЗО повних 30 діб, при цьому не пускаючи до вас адвоката.

-Відносини в японських сім’ях складаються не так, як прийнято у нас. Тут цілком нормальним вважається, коли, наприклад, брат з сестрою взагалі не спілкуються. У них навіть немає номерів мобільних телефонів один одного.

-Японці дуже мало вживають алкоголю. А все тому, що, навіть випивши одну чарку чогось міцного, починають моторошно червоніти. Хоча, в кожному правилі є винятки: знайдуться і такі, які здатні перепити навіть української людини.

Цікаві факти про Японію

-У Токіо розташований район під назвою Шінджуку-Ні-Чеме. Так от: саме тут знаходиться найбільша кількість гей-барів в усьому світі.

-Токіо вважається найбезпечнішим мегаполісом у всьому світі. Тут на стільки спокійно, що батьки не турбуються за своїх шестирічних дітей, які самостійно користуються громадським транспортом.

-Цікавий факт: в Японії відсутні сміттєві баки на вулицях. Сміття весь мчить додому. У японців прийнято сортувати весь накопичився сміття на чотири види: сміття, які можна спалити, скло, сміття, який не спалюється і сміття, яке переробляється.

-Літні японці отримують дуже жалюгідну пенсію. Максимальна сума, яку можуть виплачувати в якості пенсії становить приблизно 300 доларів. Це пояснюється тим, що кожен житель цієї країни зобов’язаний забезпечити собі старість.

-Японці звикли багато працювати. Їх можна цілком назвати трудоголіками. Вони здатні працювати без перерви по 15, а то й по 18 годин.

-У японській мові є таке слово, як «кароші». Воно переводитися, як «смерть від переутружденія». З таким діагнозом в Японії щорічно йде з життя приблизно 10 тисяч осіб.

– На роботу не прийнято приходити в призначений час. Покладено на місці бути хоча б за півгодини до початку робочого дня.

-Варто відзначити, що кожен другий житель цієї країни добре малює і дуже добре співає. Це пояснюється вихованням – дітей спочатку вчать співати і малювати, а тільки потім говорити і писати.