Цікаві факти про взуття

Цікаві факти про взуття

У старі часи, коли людина травмував ногу, йому надягали спеціальний корсет на шнурках. Він не дозволяв нозі рухатися, але при цьому був досить зручний. Таке пристосування мало назву кросівки. Коли ж люди оцінили зручність цього пристосування вони придумали спортивне взуття, яка зараз відома під назвою «кросівки».

На Кубі прийнято разом з сандалями одягати шкарпетки. Якщо ж ви взуєте це взуття не так, про вас будуть думати, як про людину з нетрадиційною орієнтацією.

У Норвегії існує цікавий звичай: найпершу взуття свого малюка батьки покривають сріблом. Таким чином, батьки на пам’ять отримують безцінний сувенір.

Корисна порада: якщо ви збираєтеся купувати собі взуття, то найкраще для цього час – після обіду. Такий час вибрано не випадково – саме в цей час нога людини максимально збільшена в об’ємі.

У Стародавньому Римі існували свої звичаї: жінки носили взуття виключно білого кольору, а чоловіки – чорного. У дні свят взуття одягали пурпурного кольору.

Цікавий факт: до 19 століття взуття для правої і лівої ноги була зовсім однаковою. Фінляндія в 19 столітті запропонувала виготовляти взуття різну для лівої і правої ноги.

Індіанці Південної Америки придумали особливий спосіб для того, щоб взуття було водонепроникною. Вони ноги умочували в сік рослини, з якого отримують в наш час каучук. Після того, як сік застигав, він утворював щось схоже на калоші.

Ні хто інший, як чоловіки Монголії придумали підбори. Справа в тому, що під час верхової їзди ноги часто вискакували з стремян. Для того, щоб цього не відбувалося вони і придумали каблук.

У той час, коли в Америці був введений сухий закон, нелегальними торговцями і контрабандистами була придумана взуття, за допомогою якої заплутувалися сліди. До підошві прив’язували деревинки, які залишали сліди копит корів.