Цікаві факти про воду

Цікаві факти про воду

1. Статистика свідчить: середня сім’я в Африці споживає близько 23 літрів води, тоді як така ж сім’я в Америці укладається в 950 літрів!

2. Більше 1 мільярда людей страждають від нестачі прісної води.

3. У ході досліджень WWDR (світова програма розвитку водних ресурсів), велика частина дівчат шкільного віку не ходять на уроки, а ведуть збір води на потреби своєї сім’ї.

4. Найсумніший факт: кожні 8 хвилин з життя йде дитина, а все через брудної води.

5. Всього ж за рік йдуть з життя 25 мільйонів людей, все через ту ж брудної води.

6. Багато хвороб і навіть епідемії є наслідками забрудненої води у відстаючих країнах.

7. В архівах штату Огайо можна запитати безкоштовно і отримати будь-які відомості з історії про воду, наприклад, в місті Бельв’ю (той же штат) всі відходи від приватних та державних підприємств закопувалися в ями і закидали колодязі. І ось через 140 років досі у воді знаходять ті речовини.

8. Чим більше інфраструктура міста і кількість підприємств, тим гірше якість води в ньому – хоча це і так зрозуміло.

9. Через неякісну та забруднену питну воду в організм людини потрапляють і накопичуються токсичні речовини. З роками збільшуючи розвиток пухлин і різних хвороб.

10. У Сполучених Штатах Америки щогодини викидається 2.5 мільйона пластикової використаної тари, якої потрібно більше 500 років щоб повністю розкластися в землі.

11. І знову в США, якщо взяти статистику з 2004 року, кількість скарг на державні компанії, які відповідають за водопровідну воду, перевищило 65 мільйонів. А численні суди йдуть до цих пір.