Цікаві факти про вірність по знаку зодіаку

Цікаві факти про вірність по знаку зодіаку

Ця стаття допоможе вам зрозуміти, чи здатний ваш улюблений на зраду. А, можливо, на це здатні ви самі? Що ж, давайте спробуємо розібратися.

Овен.

Овни з самого народження звикли збирати свої нагороди й хвалитися своїми досягненнями всім підряд. Для людей, народжених під цим знаком зодіаку, переспати з новим партнером – це всього лише чергова перемога, поповнила і так не малий список. Свої зради овен з легкістю прощає, але в теж час він ніколи не зможе пробачити зраду своїй другій половинці.

Телець.

Тельці більш зацікавлені швидше в духовній близькості зі своєю другою половинкою. У зв’язку з цим, тельці, швидше за все, не зацікавляться можливістю зради. Мабуть, людини, народженої під знаком тельця, можна вважати вірним, адже він не допускає навіть думки про секс на стороні.

Близнюки.

Близнюків можна з легкістю назвати самим велелюбним знаком зодіаку. Вони люблять всіх підряд, при цьому навіть не вміють цього приховувати. Це не означає, що близнюки постійно змінюють фізично. Але вони постійно фліртують і намагаються «закадрити» протилежну стать. При цьому вони не змиряться з поразкою, а будуть домагатися позитивного результату.

Рак.

Для того щоб рак змінив, потрібна серйозна причина. Свою другу половинку він ніколи не зрадить. Якщо вам змінив рак – то слід замислитися над тим, що у вас серйозні проблеми з відносинами. Постарайтеся пробачити і всіляко згладити конфлікт, якщо вам дороги відносини. Якщо після цього ваші відносини налагодяться, то не сумнівайтеся в тому, що рак вам більше не змінить.

Лев.

Лев не змінює з однієї причини – гордість. Він ніколи не сумнівається у своєму виборі щодо другої половинки. Адже вибір робив саме лев, і якщо після цього він дозволить собі зраду, це буде для нього означатиме певну неспроможність. А вже якщо ви зміните свого партнера – леву, не сумнівайтеся в тому, що після цього справжньої війни не уникнути.

Діва.

Як правило, діви дуже дорожать своєю репутацією в очах суспільства, тому діви не здатні на зраду. Для них найголовніше – що ж подумають оточуючі. Навіть якщо діву хтось зацікавить і відбудеться невелика інтрижка, вона ніколи не переросте в серйозні стосунки. Як правило, така легка зацікавленість дуже швидко пропадає.

Ваги.

Натура ваг дуже влюблива, романтична. Вони просто створені для високих романтичних почуттів. Але при цьому ваги ночувати завжди приходять додому. Вони настільки вірять у платонічне кохання, що це заважає їм займатися сексом без сильних почуттів. Ваги навіть рідко можуть дозволити собі легкий флірт, так як одна думка про втрату рідної людини змушує їх тремтіти від страху.

Скорпіон.

Скорпіон по своїй натурі пристрасне створення. Для зради існує тільки одна причина: якщо він відчуває, що його почуття до партнера охололи. Або ж якщо він впевнений, що його партнер йому зраджує. У будь-якій ситуації скорпіон встоїть навіть перед самим сильною спокусою.

Стрілець.

Цьому знаку зодіаку найважче встояти перед спокусою, так як він абсолютно не володіє своїми емоціями. Варто тільки трохи спровокувати стрільця, і в ньому вже розгорілася пристрасть, яка туманит розум. Якщо ваш партнер народився під цим знаком зодіаку, приготуйтеся прощати походи другої половинки, якщо дорожите вашими відносинами. А якщо пробачити ви не можете, тоді вихід тільки один – розлучитися.

Козеріг.

Якщо козеріг впевнений у вірності свого партеру, тоді він ніколи не змінить. Якщо ж він не зазнає сильних почуттів до своєї другої половинки, тоді він з чистою совістю змінить, при цьому козеріг поставиться до події, як до вибору наступного партнера. В цьому випадку, їх ніколи не буде мучити докори сумління.

Водолій.

Немає людей, які більше люблять свою свободу, ніж водолії. Саме з цієї причини водолії мають безліч відносин. Вони ніколи не замислюються про те людину, з чистою совістю називали «коханим», навіть коли насилу згадують ім’я партеру. Що ж, з цим не можна нічого вдіяти, така їх природа.

Риби.

Риби не здатні на зраду. Їм самим противна навіть думка про зраду, і точно такого ж ставлення вони будуть вимагати від свого партнера. Якщо статися так, що риби дізнаються про зраду, вони ніколи цього не пробачать, навіть якщо розрив відносин заподіє їм неймовірну біль.