Цікаві факти про Ванкувер

Цікаві факти про Ванкувер

1. Друга назва Ванкувера – «місто околиць». Так його називають через те, що місто розділене на райони згідно національності проживають. Велика частина населення припадати на ірландців, англійців і шотландців. Але за останній час на багато збільшилася кількість городян китайського походження.

2. Ванкувер є прекрасним зразком сучасного мегаполісу. Рівень життя в місті досить високий. Ванкувер займає незвичайне географічне місце: з трьох боків його оточує вода, а з одного – прекрасні краєвиди гір. Але, не дивлячись на всі принади, місце розташування міста досить небезпечно через можливість землетрусу.

3. У Північній Америці найбільшим містом за величиною є Нью-Йорк. Друге місце належить Ванкуверу.

4. Розташовується Ванкувер на західній стороні Канади.

5. Ванкувер відомий тим, що, на відміну від інших міст, ви не зможете просто зайти в супермаркет і купити алкогольну продукцію. Це забороняє закон.

6. У Ванкувері знаходиться найбільше гей-спільнота у всій країні. Щороку у вересні тут проходить гей – парад. Так само у Ванкувері розташовується безліч закладів для сексуальних меншин, таких, як нічні клуби і ресторани.

7. Місто назване на честь офіцера Британського морського флоту, капітана Джорджа Ванкувера. Місто побудований в 1886 році.

8. «Мокрий місто» – ще одне прізвисько Ванкувера. А все тому, що в цьому місті дуже високий рівень опадів.

9. Як відомо, Лос-Анджелес займає перше місце за кількістю знімаються фільмів. Ванкувер займає почесне друге місце, так як саме тут розташовується студія кіновиробництва.

10. Найголовніший недолік Ванкувера в тому, що рівень злочинності посідає перше місце у всій Канаді.