Цікаві факти про вагітність

Цікаві факти про вагітність

– Існує таке поняття, як помилкова вагітність. При помилкової вагітності проявляються точно такі ж симптоми, як і при справжній, наприклад, помітне зростання живота, збільшення грудей, відсутність менструації, а так само нудота. А в деяких випадках навіть тест на вагітність показує позитивний результат. І лише результати УЗД показують відсутність плоду. Думка фахівців розходяться і в гіпотезах причин виникнення помилкової вагітності: одні переконані, причини психологічні, наприклад, жінка дуже мріє про дитинку, або ж навпаки, панічно боїться стати матір’ю. Інша гіпотеза полягає в наступному: серйозні гормональні порушення, а так само підвищений рівень естрогену і пролактину.

– У наш час прийнято вважати, якщо малюк народився з вагою більше 4 кілограм – це богатир. А тепер уявіть собі немовля, яке народилося з вагою 10,2 кілограма і зростом 76 см. Цей богатир народився в Італії, в 1955 році.

-Багато хто задається питанням: а скількох дітей здатна народити жінка? Жінка – рекордсмен, Елізабет Гринхилл, народила за своє життя 7 хлопчиків і 32 дівчинки.

-Так само існує повір’я, що діти, зачаті взимку або восени, мають більш високий рівень інтелекту.

-А чи знаєте ви, що в Кореї прийнято вважати за вік дитини і той період часу, коли він знаходиться в утробі матері.