Цікаві факти про вагітність і пологи

Цікаві факти про вагітність і пологи

Зараз у вагітності не бачать нічого незвичайного, і цей процес вивчений вченими вздовж і впоперек. Фахівці стверджують, що у вагітності для них немає ніяких таємниць і секретів. Як виявилося, в наші дні, з усіма доступними людству технологіями, знайдеться чимало дивовижних фактів про вагітність.

-У 1955 році з’явився на світ найбільший немовля. Його народила італійка Кармеліна Феделе. Богатир народився з вагою 10,2 кілограма, а ріст його був 76 сантиметрів.

-Через кесарів розтин на світ з’являється кожна третя дитина.

-Вченими було доведено, що діти, які були зачаті взимку або восени наділені більш високим інтелектом, ніж ті, які були зачаті в теплу пору року.

-Виявляється, що всього 10% дітей з’являються на світ точно в строк. Решта народжуються або раніше, або пізніше визначеного терміну.

-Мешканка Великобританії, Елізабет Грінхіл, вважається рекордсменкою за кількістю пологів. За своє життя вони народжувала 38 разів. Вона подарувала світові 32 дівчинки і 7 хлопчиків.

-А чи знали ви, що в Кореї зараховують 9 місяців, які дитина перебуває в утробі матері, за вік. Саме це є причиною того, що корейцям за документами на один рік більше, ніж їх ровесникам з інших країн.

-У такій країні, як Індія, днем ​​народження дитини вважається той день, в які він був зачатий.

-У навколоплідної рідини вагітної жінки кількість солі стільки ж, скільки міститься в океанській воді.

-Найменша родова діяльність відбувається у вихідні дні: суботу та неділі. А найчастіше дітки народжуються у вівторок.

-Дружина російського селянина Федора Васильєва – сама багатодітна мати. За даними, які знайшли в архівах, вона народила, з 1725 по 1765 роки, 69 дітей. Ця жінка пережила 27 пологів, і привела на світ 7 трен, 16 двійнят і 4 рази по 4 близнюка.

-У 2004 році, в результаті передчасних пологів, в Медичному центрі Університету Лойоли, штат Іллінойс, народився на світ найменша дитина. Жінка народила близнюків, і менша з’явилася на світ з вагою всього 260 грам, другий дитина мала вагу 600 грам. Маляток виходили доктора, і зараз вони нічим не відрізняється від своїх однолітків.