Цікаві факти про туризм

Цікаві факти про туризм Туризм – це подорожі в іншу місцевість або країну, відмінну від постійного місця проживання. Термін туристичного походу від 24 годин до 6 місяців.

Цікаві факти, викладені в цій статті, будуть цікавими не тільки для любителів туризму.

1. Приблизно століття тому, відправиться в подорож дозволяли собі тільки дуже забезпечені люди. Для менш забезпеченого населення перший тур був організований лише на початку 1840 року. Саме цей момент став поштовхом для розвитку туризму в усьому світі.

2. Звіти різних туристичних компаній свідчать про те, що найбільш цікавою екскурсією визнана зона Чорнобиля. Вона ж вважається найнебезпечнішою. У цій поїздці можна побачити такі рослини і навіть тварин, яких не зустріти більше ніде в світі.

3. Денис тіто заплатив 20 мільйонів доларів за найдорожчу туристичну поїздку у світі. Така величезна сума була віддана за право стати першим космічним туристом.

4. На сьогоднішній день будь-який вид туризму можна зробити досить комфортним. До речі, ідея створення комфортних умов для туризму, прийшла в голову Адольфу Гітлеру. Він твердо вірив у те, що якщо людина провів свій законний відпустку в максимально комфортних умовах – його стресостійкість і працездатність підвищаться.

5. Багато чули таке поняття, як секс-туризм для жінок. Думаєте, це щось нове? Як би не так! Проводилися дослідження, в ході яких стало відомо про те, що такий вид туризму бере свій початок з 1840 року. Як правило, в такі тури відправляються жінки без супроводу, для того, щоб знайти в турі інтимні пригоди.

6. Декабристи були ініціаторами дитячих туристичних походів і різноманітних захоплюючих екскурсій. Вони намагалися приділяти максимальну увагу дитячому різнобічному розвитку і освіти.