Цікаві факти про трилапу жабу

Цікаві факти про трилапу жабу

Багатьом відомий такий талісман, як трехлапая жаба. Вона зображується з монетою в роті. Використовують його, як грошовий талісман, причому дуже сильний. Існує думка, що такий талісман здатний залучити грошову удачу і матеріальні блага. За Фен шую ця жаба символізує не тільки багатство, а й процвітання. Деякі навіть вважають даний талісман символом довголіття, так як деякі види жаб можуть дожити до чотирьох десятків років.

Як правило, трьохлапу жабу виготовляють або з металу, або ж з напівдорогоцінного каменю. Жаба, що має три лапи, тримає в роті монетку і сидить на стосі таких же монет. Саме так виглядає класичний варіант грошового талісмана. Але її ще можуть зображати абсолютно по-різному. Ще вона може сидіти на підставці у формі карти Багуа, або ж замість монет – злитки золота. А замість монетки в роті, вона може тримати перлину. Ще жабу можуть оточувати не тільки знаки зодіаку, але ще й 16 таких – ж жаб. Бувають і такі варіанти, як, наприклад, Хотей, що сидить на трехлапой жабі або ж жаба сидить на спині тварини. При бажанні можна і придбати трьохлапу жабу вигляді брелока, або жіночої прикраси.

За прикметами, прийнято читати найефективнішими жаби, які зроблені з бронзи або ж із золота, а так само з різних дорогоцінних каменів. До речі, очі у жаби обов’язково повинні бути виряченими і з червоних каменів. Зазвичай на спині трехлапой жаби червоними каменями викладено сузір’я Великої Ведмедиці.

Цікаві факти про трилапу жабу

Вибираємо грошовий талісман правильно.

Найважливіше при виборі трехлапой жаби – звернути увагу на монетку, яку вона тримає в роті. Наприклад, якщо ви купуєте талісман для офісу, то монетка повинна бути міцно зафіксована. А от якщо ви купуєте трьохлапу жабу для свого будинку, то пам’ятайте про те, що монетка зі рота жаби повинна легко вийматися. Такі правила прийшли до нас з Китаю. Там свято вірять у те, що якщо такий талісман знаходиться в будинку, то перед тим, як вас очікує прибуток, жаба буде монетку «випльовувати». Монетка у талісмана в офісі повинна бути міцно зафіксована для успішного бізнесу.

Не забудьте так само і про те, що розміри жаби чимало важливі. У тому випадку, якщо ви хочете придбати занадто великий талісман, ви ризикуєте інтересами людей, які перебувають з вами в одному приміщенні. Вони автоматично будуть орієнтуватися на фінансовий спектр, а всі інші сфери життєдіяльності відсуваються на другий план.

Куди слід ставити трьохлапу жабу.

Яке ж кількість таких талісманів має бути в приміщенні? Багато впевнені в тому, що чим більше, тим краще. Але з такою думкою згодні долеко не все. Проте думка сходяться в одному – їх кількість не повинна перевищувати 9 штук. До речі, будинку цілком достатньо всього одного грошового талісмана, проте ставити його необхідно в зоні багатства – на південний схід. А в офісі поставте її так, щоб вона дивилася прямо на ваше робоче місце. За Фен шую ставити трьохлапу жабу ні в якому разі не слід до вікна або ж до виходу з приміщення. Це може спровокувати витік грошей. Так само талісман ставати не ефективний, якщо його поставити занадто високо. Якщо грошова жаба великого розміру, то можна поставити її прямо на підлогу. Найкраще буде зовсім невелике піднесення. Самий ідеальний варіант розміщення – це наче вона щойно впригнула в будинок і обов’язково мордою в приміщення.

Для того щоб гроші прибували, два рази на тиждень рекомендується мити жабу проточною водою. Та й ставитися до неї слід шанобливо – Не кличте її, наприклад, жабою.

Як активувати талісман для прибутку?

Перед тим, як поставити трьохлапу жабу в будинку, після покупки її слід активувати. Для цього необхідно її помістити на добу вводу. Після того, як ви її дістали, не витираючи, ставте на заздалегідь підготовлене місце. У Китаї, наприклад, прийнято таку жабу залишати на добу на дні фонтану. Вважається, що проточна вода приваблює потоки коштів.

Ще один дуже важливий момент: монетка, яка знаходитися в роті жаби, обов’язково повинна дивитися ієрогліфами, або ж камінчиками, вгору. Якщо ж так вийшло, що ви втратили монетку з рота жаби, слід якомога швидше придбати нову, щоб не образити талісман. Якщо талісман розбився або ж пошкодився, відразу викиньте його і замініть новим.

Кілька легенд про трехлапой жабі.

Найзнаменитіша легенда свідчить про те, що раніше ця жаба була дуже злим створенням. Але після зустрічі з Буддою вона змінилася, так як він велів їй приносити користь людству. Після цього жаба змінилася і тепер вона платить людям за те зло, яке завдавала їм раніше.

Ось ще одна легенда: в Стародавньому Китаї жив розбійник, який відрізнявся жорстокістю. Він грабував і позбавляв життя всіх, хто попадався на його шляху. Він не змінив свій спосіб життя навіть після того, як його багатство стало незліченною. Причому грабував він не тільки простий смертний народ, але і божественні істоти, які в ті далекі часи жили на землі. Люди стали відчувати перед жорстоким розбійником тваринний страх і звернулися до своїх божествам, щоб вони попросили Верховного Бога – Будду – врятувати їх. Будда відгукнувся і наказав позбавити життя цієї людини. Однак розбійник так щиро каявся у своїх злиднях, що Будда провчив його по-іншому: він перетворив його на трьохлапу жабу, в роті у якій опинилася монетка. Навіть сьогодні грошова жаба повертає гроші людям, які награбував у минулому розбійник, випльовуючи зі свого рота монетки.

Багатьох цікавить питання: чому ж лап у жаби тільки три? Відповідь так само неоднозначний. Деякі припускають, що в той час, коли розбійника намагалися доставити в Будді, він відчайдушно чинив опір, під час чого і позбувся однієї ноги. Інші ж свято вірять у те, що Верховний Бог не до кінця повірив каяттям злої людини, і побоюючись того, що навіть в образі жаби він не відмовиться від грабежу, позбавив його однієї ноги, щоб він не мав можливості швидко пересуватися.