Цікаві факти про тканини

Цікаві факти про тканини Цікавих фактів у світі так багато, що можна написати не один том книги. Зараз же мова піде про тканини.

-Коли кашемірових кіз пробували переселити в Шотландію та Англію, з’ясувалося, що у зв’язку з цим пух втратив свої дуже цінні якості і більше не підходить для виробництва кашеміру.

-Недалекі вже нанотехнології від того, щоб створити інтелектуальні тканини. Їх здатність буде полягати в наступному: за бажанням власника вони здатні будуть міняти орнамент і колір.

-У станах, в який сповідують іслам, Кораном строго заборонено носити шовковий одяг чоловікам, тому що за традицією блискучі тканини вважаються жіночими. Виробляти шовк мусульманські країни не можуть. Іслам забороняє спадати тварин заради розкоші.

-Вченими було доведено, що в насінні льону міститися речовини, які сприятливо впливають на лікування раку грудей у ​​жінок. Льон, так само, як і бавовна і бамбук – натуральні матеріали – використовуються для виготовлення махрових тканин, а з них, у свою чергу, виготовляють рушники.

-У радянські часи процвітало виробництво ковдр з верблюжої вовни. Зараз таких і не знайдеш зовсім. Тепер, при виробництві тканин, комбінують між собою вовняні волокна інших видів з м’якими волоссям верблюда. З такого матеріалу шиють, в основному, одяг, таку як пальто або спортивні костюми. Такі тканини мають досить привабливими кольорами, найчастіше це темні відтінки коричневого. 22 унції такої тканини здатні давати стільки ж тепла, скільки і 32 унції тканини з будь-яких інших видів вовни.

-Одна з легенд говорить про те, що перша пашміни шаль, яка з’явилася в Європі, належала дружині Наполеона – Жозефіні. Шаль Наполеон подарував дружині в якості романтичного подарунка. Таке ніжне виріб не могло не підкорити жінку, і дуже швидко про нього стало відомо далеко за межами Європи.