Цікаві факти про телебачення

Цікаві факти про телебачення

У цій статті ми наведемо три цікаві факти про телебачення:

Перший. У прямому ефірі флоридського каналу WXLT-TV, в 1974 році тележурналістка Крістін Чаббак, вчинила самогубство. Жінка відповідала за підготовку новин про вбивства і кримінал. В ефірі її ток-шоу, на восьмій хвилині, сталася накладка, і не вийшов сюжет про стрілянину, яка відбувалася в ресторані. Після цього Чаббак вимовила: ««У відповідності з політикою каналу про трансляції самих жорстоких сцен в яскравих фарбах, ви станете першими свідками спроби суїциду». Після такої заяви вона витягла револьвер, направила його в голову і натиснула на курок.

Другий. В ефір вийшло реаліті-шоу «De Grote Donorshow». Ця передача вийшла на каналі BNN, в Нідерландах, 1 липня 2007 року. Головною героїнею шоу стала жінка, яка була смертельно хвора. Їй на той момент було 37 років. Вона прийняла рішення віддати свою нирку того, хто гостро її потребує. За допомогою SMS-голосування глядачі вирішували, кому саме з 25 претендентів дістанеться нирка жінки. Коли шоу підійшло до кінця, оголосили, що ця жінка – актриса, і що вона абсолютно здорова. Метою передачі було привернути увагу на те, що в Нідерландах катастрофічно не вистачає донорів. Природно, автори цього шоу отримали масу критики на свою адресу за моральність. Цікаво те, що після передачі різко збільшилася кількість зареєстрованих донорів.

Третій. Історія американських в’язниць має відомості про двох випадках, коли підсудним міняли міру покарання: зі смертної кари на довічне ув’язнення. Однак, ці люди все одно вмирали від електрики. Майк Андерсон Годвін сам себе карав на електричному стільці. Під час ремонтирование телевізора він сидів на металевому унітазі, розташованому в його камері. Сталося це в 1974 році. В той момент, коли чоловік перекусив провід і сталося замикання. З укладеним Лоуренсом Бейкером стався схожий випадок. Це сталося у 1997 році. Сидячи на такому ж металевому унітазі він дивився телевізор у навушниках, які змайстрував самостійно.

Ми ще напишемо не одну статтю щодо телевізорів жк, телебачення та всіх супутніх тем.