Цікаві факти про те, як на нас впливають соціальні мережі

Цікаві факти про те, як на нас впливають соціальні мережі

Соцмережі допомагають вам у роботі.

Багато роботодавців блокують доступ своїм співробітникам до соцмереж. Мотивують свої вчинки тим, щоб працівники не відволікалися. Рада психологів: робити цього не рекомендується. Доведено, що ті люди, які під час роботи трохи відволікаються на соціальні мережі, працюють на 9% производительней. Такі короткі перерви дають час мозку трохи перепочити і відволіктися.

Соціальні мережі змушують вас ревнувати.

Проводився соцопитування, в ході якого стало відомо, що 80% людей за своєю другою половинкою спостерігає через соцмережі. Задумайтеся на хвилинку: а чи не намагаєтеся ви знайти те, чого насправді немає? Під час опитування 35% зізналися, що ревнощі, яку викликають соціальні мережі, необгрунтована. Дані США свідчать, що в 1 з 5 розлучень, причиною став Фейсбук. У Великобританії ще гірше: ця причина 1 розлучення з 3.

Ви втрачаєте своїх друзів.

Не намагайтеся замінити живе спілкування з друзями на онлайн. Ви чекаєте від соцмереж заміну спілкування? Цього не станеться. Якщо ви хочете поспілкуватися – призначте зустріч в кафе з подругою або другом, і поговоріть. Ви будете почуті живим співрозмовником, який, до того ж, вас ще й підтримає. А це вже на багато більше, ніж може дати спілкування в соцмережах.

Соцмережі можуть зробити вас як щасливими, так і нещасними.

Як не дивно, багато людей користуються соціальними мережами, щоб похвалитися. Наприклад, виклавши фотографії та відео з відпустки для того, щоб знайомі позаздрили. А ось якщо у вас в житті настала чорна смуга, ви не пишіть про це і не виставляєте свої проблеми на загальний огляд. Негативні емоції накопичуються, і це може призвести до депресії. Але ви так – ж можете отримати і схвалення. Наприклад, похвалившись зачіскою або ж новим вбранням, ваші подружки неодмінно оцінять. Це підвищує самооцінку і покращує настрій.