Цікаві факти про те, що раніше вважалося непристойним

 Цікаві факти про те, що раніше вважалося непристойним

1. Протягом довгого часу чоловікам Болгарії вважалося непристойним в день випивати менше, ніж півтора літра вина. Оскільки вино в Болгарії коштує недорого, помірне вживання банного продукту прийнято було вважати не гостинністю.

2. Раніше такий аксесуар, як рукавички, вважався суто домашнім. Носили рукавички тільки в домашній обстановці, на публіці в рукавичках ходити вважалося вкрай непристойно. В ті часи рукавичок було безліч видів: рукавички для лакеїв, бальні, рукавички для полювання, спортивні.

3. У Росії в XIX-XX століттях вважалося непристойним придбати ділянку, на якій в майбутньому розташується дача, розміром менше, ніж 10-12 соток.

4. Якщо ви вирішили відвідати Таїланд, то вам слід знати про норми поведінки. Там вкрай непристойним вважається плескати співрозмовника по плечу або ж доторкатися до його голови. Такі дії прийнято вважати ніжностями. Але справа в тому, що в Таїланді неосвіченим вважається прояв ніжності в публічному місці.

5. У жителів Великобританії вважається непристойним в’язати на людях. А ось згадувати в’язання в суспільстві дозволено. За останній час вязаниям все частіше захоплюються чоловіки-британці. У багатьох барах тільки й розмов про політику, футбол і в’язання.

6. Запрошувати чоловікові одну й ту саму даму на танець більше трьох разів, в XIX столітті було непристойно. Вважалося, що вже після другого танцю з однією партнеркою, він обов’язково повинен був оголосити про заручини.

7. Якщо діти в школах Росії писали грамотно, то за це могли написати донос у 20-ті роки XX століття. Це вважалося непристойним і «не по-пролетарськи».

8. В Японії, під час відомої на весь світ чайної церемонії, вважалося непристойним сидіти, схрестивши ноги. Верхом непристойності прийнято було вважати і витягування ніг у бік сусіда. Учасники чайної церемонії сиділи на власних п’ятах. Такі звичаї збереглися і до наших днів.

9. З цього дня жінки, які проживають у Сполучених Штатах Америки не « пудрять носики» в присутності сторонніх. Це прийнято вважати непристойним. А ще поганим тоном вважається виглядати в дзеркало в публічних місцях.

10. В російських боярських садибах не прийнято було при розмові повертатися до співрозмовника боком. Це вважалося непристойним. Також при появі у вітальні кімнаті особи, не дозволялося розглядати її з ніг до голови. Це могло поставити жінку в незручне становище.