Цікаві факти про Таїланд

Цікаві факти про Таїланді Це одна з найбільш відвідуваних країн туристами. Адже в Таїланді є практично все для хорошого відпочинку: чудова погода, шикарні пейзажі, оксамитові пляжі з кришталево чистою водою, сучасні готельні комплекси за приємними цінами. Це одна з небагатьох країн, яка зберегла свою унікальну культуру та історію. Якщо ви втомилися від сірих буднів і вам хочеться яскравого незабутнього відпочинку, то Таїланд для вас!

Цікаві факти про Таїланді

1. Вільнолюбна країна.
Назва «Таїланд» стало використовуватися з 1930 року. У перекладі з тайського воно звучить як «земля тайців». Ця країна ніколи не була під владою колонізаторів.

Цікаві факти про Таїланді

2. Король Пхуміпон Адульядет.

На трон зійшов в 1950 році. В історії більше немає прикладів такого довгого правління. Свого монарха тайці дуже люблять і шанують. Він багато зробив і продовжує робити для розвитку своєї країни.

Цікаві факти про Таїланді

3. Літочислення.
Тайці живіт за буддійським календарем, який вважається від народження Будди. Тому на тайському календарі зараз 2555.

Цікаві факти про Таїланді

4. Літочислення.
Ми звикли, що в більшості країн 24-х годинний часовий інтервал. У Таїланді день розділений на чотири частини, по шість годин кожна.

Цікаві факти про Таїланді

5. Столиця Таїланду.
Носить саму довгу назву в світі і складається з 32 слів і звучить як «Крунг Тхеп Маханакхон Амон Раттанакосін Махінтараюттхая Махаділок Пхоп Ноппарат Ратчатхани Бурірам Удомратчанівет Махасатан Амон Піма Аватан Сатіт Саккатхаттійя Вітсанукам Праса». Таке навіть не всякий таец зможе повторити.

Цікаві факти про Таїланді

6. Книга рекордів Гіннесса і Таїланд.
Не тільки через назву столиці ця країна потрапила в знамениту книгу рекордів.
Тут також знаходяться найбільші в світі готель, ресторан і священна статуя Будди із золота.

Цікаві факти про Таїланді

7. Свіноносая кажан.
Це найменша ссавці в світі. Її довжина всього 3 см, а вага близько 2-х грам. Свою назву отримала через свого носа, схожого на свинячий п’ятачок.

Цікаві факти про Таїланді

8. Сіамські кішки.
Перша назва країни звучало як «Сіам». На Таїланді вважається гарним подарунком на весілля пара сіамських котів. За віруваннями тайцам, вони принесуть любов і гармонію в шлюбі.

Цікаві факти про Таїланді

9. Пануюча релігія-буддизм.
95 відсотків тайців буддисти. Решта п’ять відсотків припадають на іслам і православ’я. Буддійські монахи особливо шануються в країні.

Цікаві факти про Таїланді

10. Різне ставлення до частин тіла.
У Таїланді не прийнято торкатися до голови іншої людини. Відповідно до їхніх вірувань там знаходиться святий дух. А ось ноги навпаки вважаються найбруднішою частиною тіла. Ні в якому разі не можна показувати стопи. Сидячи в храмі треба обов’язково піджати ноги під себе.