Цікаві факти про татуювання

Цікаві факти про татуювання

З полінезійського мови до нас прийшло таке слово, як «тату». Слово «ТАТА», на таїтянською діалекті, означає не що інше, як малюнок. Відомий мандрівник Джеймс Кук ввів дане слово в англійську мову, коли опублікував звіт про свій кругосвітній подорожі в 1773 році.

У провінції Чукудзен, Китай, з 1603 до 1867 рік, татуювання наносили злочинцям в якості міри покарання. Якщо злочинець порушив закон перший раз, через його лоб наносилася горизонтальна лінія. За друге злочин там же з’являлася друга – дугоподібна – лінія. Третє злочин тягло за собою заподіяння третім лінії. На лобі з’являвся ієрогліф ІНУ, що переводитися, як «собака». Ще в древньому Китаї військовополонених, а так само рабів, позначали певними татуюваннями. Ці татуювання були як ознаками відмінності, так і вельми утруднювали полоненим втечу.

До 500 року в Японії прикрасити своє тіло татуюванням могли тільки імператори. Багатьом пізніше такий вид мистецтва був визнаний декоративним мистецтвом. По закінченню багатьох років татуювання вважалася символом злочинного світу. Наприклад, в Японії, в стародавні часи, людини без розбору виганяли з товариства, повністю ізолюючи від будь-якого оточення. Як правило, тату наносили на саме видне місце на тілі злочинця. За татуюванням можна було зрозуміти не тільки, за що злочинець був покараний, а так само і визначити в’язницю, в яке той відбував покарання.

Цікаві факти про татуювання

Татуювання для багатьох племен – бойову розмальовку. Наприклад, у Новій Зеландії живе плем’я Майорі. Їх тату називається Моко. Тату має форму, що дуже нагадує маску на обличчі. Це свого роду сплетення, які є не тільки маскуванням, але і символом доблесті. Вона означає, що її носій має гарне становище в суспільстві.

До речі, католицька церква не проти малюнків на тілі. Коли вони звертали в католиків тубільців, проводили обряд, під час якого на тіло наносили тату у вигляді розп’яття. Таким чином, католик не міг прийняти іншу віру. На даний момент налічується близько сотні зареєстрованих офіційно асоціацій християнських тату. Вони пропонують натільні малюнки, які містять біблійний сенс або сюжет, а так само канонічні тексти. Якщо є таке бажання, татуювання можна навіть освятити …

А от серед стародавніх слов’ян татуювання на тілі мали, в основному, жінки. Ці татуювання символізували оберіг хранительки вогнища.

Уїнстон Черчілль був володарем тату у вигляді якоря. На плечі Джона Кеннеді була татуювання із зображенням черепахи, которою він вивів за наполяганням своєї дружини. Дослідивши документи, стало відомо, що в 1900 році практично 90% моряків ВМС Сполучених Штатів Америки, мали натільні малюнки. Якщо тату у вигляді черепахи, це означало, що моряк перетнув екватор.

Самій «поцяцькованій» жінкою в світі визнана стриптизерка Крістін Колорфул, мешканка Канади. Татуювання нанесені на 95% її тіла. Для того щоб її тіло виглядало саме так, вона витратила 10 років. За таке задоволення було заплачено 15 000 доларів.

Житель Нової Зеландії, Лаки Даймонд Річ, є самим «татуйованим» людиною в світі. На тілі чоловіка немає жодного живого місця. Тату є і всередині вух, на повіках, на шкірі між пальців, а так на крайньої плоті.

Якщо ви носите на тілі тату і прийняли рішення від неї позбутися, то готуйтеся до того, що на місці татуювання залишиться шрам, розмір якого буде більше, ніж було татуювання. Не має значення: видаляєте ви малюнок лазером або ж іншим методом. Так виходить через руйнування шкірного покриву. При процедурі видалення людина позбавляється фрагмента татуйованою шкіри. За цим, перед тим, як зробити тату, ще раз подумайте: чи бажаєте ви все життя носити даний малюнок на своєму тілі.