Цікаві факти про танці

Цікаві факти про танці

1. Мерінга.

У цьому стилі танцю основні рухи схожі на ходу кульгавого. А ось головною родзинкою цього танцю є легкі еротичні руху. Мерінга можна навчиться в будь-якому клубі на танцполі.

2. Сальса.

Дівчина повинна повністю імпровізувати, слідуючи за своїм партнером. Главою сальси є саме партнер, дівчина ж повинна просто насолоджуватися танцем. Існує легенда, що свідчила про те, що сальсу Касіно почали танцювати в ігрових закладах, які закрили влади. Це сталося після кубинської революції.

3. Танго.

Від африканських спільнот в Буенос-Айресі і стався цей танець. Назва взяло свій початок від танцю під звуки барабана. А саме слово «танго» приписують нігерійському народу ібібіо. Спочатку танго танцювали тільки чоловіки. Таким чином вони привертали до себе увагу жінок.

4. Танець живота.

У Х столітті даний танець принесли з собою цигани Гаваза з Індії на Близький Схід. На сьогоднішній день експерти нараховують приблизно 50 стилів східного танцю живота.

5. Barn dancing.

 Barn dancing переводитися, як «танці в коморі». Цей вид танцю ще жодного разу не вийшов з моди в Сполучених Штатах Америки. Зрозуміти, що ж таке Barn dancing можна, подивившись кліп, знятий під пісню групи Rednex Cotton Eye Joe.

6. Хіп-хоп.

Батьківщина хіп-хопу – Південний Бронкс, в Нью-Йорку. Почали танцювати його в 1980-х роках минулого століття. До хіп-хопу належать такі напрями, як крамп, waving, брейк данс і C-Walk.

7. Бачата.

Серед танцюристів існує вислів про те, що якщо ви жодного разу не танцювали бачату, то ви взагалі не танцювали. Мета танцю – контакт партнерів, і чим тісніше він, тим краще. Як таких поворотів танець має не багато. А ось перекидання партнерки з боку в бік, а так само бічні проходи використовуються дуже часто. Цей танець відноситься до тих видів, які варто побачити на власні очі. А ще краще буде спробувати потанцювати.

8. Реггетон.

Свій початок танець бере з Пуерто-Ріко і Панами. Якщо у вас недостатньо хороша фізична форма, на жаль, але даний вид танцю вам не доступний. До речі, багатьом людям, бачачи виконання танцю, він нагадує шлюбні залицяння деяких видів з царства тварин.

9. Вальс.

Для того щоб взяти участь у благородній зборах або ж потрапити на віденський різдвяний бал, вам просто необхідно вміти танцювати вальс. Потрапите ви на такі заходи, вирішать на спеціальних репетиціях.

10. Ча-ча-ча.

Так само цей танець відомий, як «танець кокеток». До слова: у багатьох радянських школах навчали в обов’язковому порядку танцювати ча-ча-ча. Друга назва танець отримав через те, що в ньому обов’язкові виразні рухи стегон.