Цікаві факти про суші

Цікаві факти про суші

Мало хто знає про те, що правильна назва цього продукту не суші, а сусі. Це блюдо в тому вигляді, в якому ми звикли його бачити, з’явилося в 1900 році. Японський майстер Йохей став використовувати для приготування страви сиру рибу і при цьому він не став викладати рис. Зверніть увагу на це, бо до цього моменту суші готувалися по-іншому. У той час рибі давали час на те, щоб вона стала м’якою в результаті гниття, а той рис, яким пересипали рибу, викидали.

А ось цікаві факти:

-На сьогоднішній день найпопулярнішою рибою для приготування суші є тунець. Раніше в Японії ця риба не являла собою ніякої цінності, використовували її в їжу найнижчі верстви населення.

-Житель Японії, а так само майстерний цінитель цієї страви, не стане їсти його в будь-якій іншій країні. Він відмовиться від нього, навіть якщо суші приготовані в тому регіоні Японії, якій знаходиться не поруч з морем. Японці твердо переконані в тому, що суші є якісними в тому випадку, якщо вони приготовані виключно з свіжоспійманої риби.

-Прийнято разом з суші придушити імбир. І він призначений для того, щоб нейтралізувати смак різних видів суші. Після того, як ви спробували один вид суші, з’їжте імбир, і лише після цього можете сміливо пробувати інший вид суші. Завдяки цьому ви зможете оцінити по-справжньому смак кожного виду цієї страви.

-Японія – країна патріархальна. Тут вважається, що готувати суші може тільки майстер – чоловік. У Японії вважається, що температура тіла у жінки більш висока, ніж у чоловіка, а це може погано відбитися на якість страви.

-Для того, щоб отримати високе звання майстра приготування суші, необхідно наполегливо навчатися протягом п’яти років. Два роки вас будуть навчати тому, як правильно приготувати рис, а інші три роки підуть на те, щоб вивчити мистецтво приготування риби.

-Раніше словом «суші» позначали далеко не назву страви, а певний метод зберігання риби. Тільки з 17 століття цим словом стали позначати страви, приготовлені з риби, а так само з деяких інших продуктів.