Цікаві факти про студентів

Цікаві факти про студентів

-Вищу освіту здобувають не тільки випускники шкіл. З кожним роком студенти стають старше. Саме в Європі середній вік студента становить приблизно двадцять п’ять з половиною років. Однак, саме в Росії найбільше студентів з 18 до 21 року. А все із-за того, щоб не служити в армії.

-За дослідженням компанії Everest Poker ясно наступне: більшість гравців становлять саме студенти. Показник залежить від країни: від 20% до 30%.

-Існують випадки досить нетривіальних рішень студентів. Найчастіше таке трапляється через неуважність студентів. Коли математик Джордж Данциг запізнився на заняття в університет, він вирішив, що рівняння на дошці це і є домашнє завдання. На рішення непросте завдання йому знадобилося кілька днів. Як виявилося, він впорався із завданнями, які не можуть вирішити навіть вчені. Цей початківець математик просто не знав, що в цих завдань просто немає рішень, він знайшов їх за невеликий проміжок часу.

-Шоколад Kit Kat на іспит беруть з собою студенти Китаю, коли йдуть на іспит. Справа в тому, що з китайської мови «kitto katsu» означає «обов’язково переможемо». Таке словосполучення дуже схоже на назву шоколадки.

-Сучасних студентів, які ще відвідують бібліотеки, залишилося не дуже багато. В основному всі користуються електронікою та інтернетом. Тепер студенти воліють здобувати інформацію з електронних носіїв. Наприклад, з такого гаджета, як PocketBook Pro 912. Діагональ його становить 9,7 дюйма, що дуже полегшує читання.

-У студентів є приказка «Сперечатися з викладачем – собі дорожче». Якось один студент Оксфорда це наочно підтвердив. В той час, коли проходила здача іспиту, він зажадав кухоль пива. Така була стародавня традиція цього знаменитого університету. Як не дивно, нахабний студент отримав те, що вимагав і тут же був оштрафований викладачем. Але абсолютно не за те, що дозволив собі розпивати спиртне. Послався викладач на ще більш давню традицію: навчаються цього престижного вузу заборонено з’являтися на іспит без шпаги.

На скільки хороший фахівець виходить з Вузу, часто залежить від практики. Хорошу економічну практику для студентів знайти складно, але якщо постаратися – можна. Шкода, що останнім часом наша освіта – це просто бізнес…