Цікаві факти про страхи у чоловіків

Цікаві факти про страхи у чоловіків Якщо дівчата вправі боятися темряви, великих собак, мишок і павуків, то чоловікові це не до лиця. Так, не повинен справжній чоловік, якщо згадати всі стереотипи, нічого боятися. А як це зробити, коли кругом кінці світу наступають, природні катаклізми захльостують, і улюблена стала поглядати у бік? Всупереч усьому у чоловіків є страхи. Більше того – це абсолютно нормально! Ці страхи не мають нічого спільного з фобіями, тому про лікування мова не йде. Корисніше знати про них і вміти тримати у вузді.

1. Даремно прожите життя

Цей страх відвідує чоловіка до 35-40 років. Оглядка на прожите життя не викликає навіть посмішки. Чоловік упевнений – життя не вдалося і прожите даремно. Милі леді, звичайно, знають, що це Його Величність Криза середнього віку. Так, коханий не став найпопулярнішим людиною планети, так, він не заснував новий «Газпром», а й ті, хто це зробив, відчувають себе не інакше до сорока років. Так-так, справа не у фактах і досягненнях, а в хімічних реакціях чоловічого організму. Це пройде і більше не повториться. Жінці рекомендується в цей період підтримувати чоловіка і бути поруч, в крайніх випадках можна звернутися до психотерапевта.

2. Глузування

Тільки чоловіки здатні смішної людини вважати слабким. Тому джентльмени дуже бояться опинитися в курйозної ситуації. Вижити в суспільстві озлобленно насміхався допоможе тільки власне почуття гумору. Чоловік потрапив в дурну ситуацію на людях? Так нехай він сам перший і почне над собою реготати. Помірна самоіронія згортає гори і притягує людей краще, ніж магніт. Однак межі не варто переходити, так як в них і укладена самооцінка чоловіка.

3. Зміни

Старе і усталене значить надійне і спокійне. Чоловік не може так само, як жінка, раз на місяць міняти імідж або обстановку квартири. Все нове його лякає, а часом доводить і до нападів паніки. Потрібно налаштовувати себе, що незмінність може обернутися застоєм, а спокій – нудьгою. Невеликі зміни приємно освіжать життя, якщо сприймати їх як цікаву авантюру.

4. Відмова жінки

Жоден чоловік до кінця не розуміє жінку. А якщо і розуміє, не факт, що правильно. Народжується невпевненість, чи вірно витлумачені жіночі сигнали. В результаті чоловік на побаченні сидить і смикається, заробляючи неврози і статеву дисфункцію, замість того, щоб насолоджуватися приємним суспільством. Єдиний вихід піднімати самооцінку – переконувати себе, що з відмовою життя не закінчується. Можна на побаченні випити коньяк чи горілку, тільки не більше чарки. Тоді відмова напевно сприйметься з філософської точки зору.

5. Поразка

У чоловічому світі не може бути слабаків. Поразка в будь-якій сфері життя провокує різке падіння самооцінки, неважливо, посуд чоловіки мили наввипередки або в онлайн грі змагалися. Цікавий факт – чоловіки вже з дитячого віку починають змагатися один з одним завжди і у всьому. За жінками подібного не помічено. Щоб не попадатися на той же гачок, а заодно і в травматологію, слід включати мізки, як тільки в повітрі запахне чоловічим змаганням. Що потрібно робити? Нічого, всього лише навчитися програвати, чи не расстраіваясь. Здоровий оптимізм – прекрасна профілактика страху поразки.

6. Невдача в ліжку

Репродуктивний орган для чоловіка, мабуть, найважливіша частина тіла. Не дивно, що самооцінка пікірує з будь-яких висот, якщо вищезгаданий орган господаря жорстоко підводить. Якщо додати пресинг ЗМІ про важливість жіночого оргазму, то картина виходить досить гнітюча. Краща профілактика закидони улюбленого органу – ведення нормального здорового способу життя зі здоровим сном, вітамінами, відсутністю алкоголю, сигарет і наркотиків. Дивно, але багато чоловіків саме з цієї причини зав’язують з розпусним життям і знаходять себе в спорті.

7. Зрада

Зрада здатна дощенту зруйнувати всі відносини, перетворити на попіл любов і в збочену осередок суспільства – сім’ю. Безумовно, поважаючий себе чоловік навряд чи захоче носити довгі гіллясті роги. Однак, більше він боїться сам змінити дружині. Боїться, що зрада станеться випадково. Ось він з колегами в барі, а вранці в чужому ліжку. Жінки можуть радіти такому страху, а можуть і потурбуватися ім. Адже чоловік боїться випадкової безконтрольної зради, значить, він пливе за течією життя і не робить нічого, щоб запобігти цей факт.

8. Слабкість

Страх здатися слабким змушує чоловіка віджиматися, коли вже трясуться руки, самостійно шукати дорогу в готель в незнайомій країні і піднімати суперважкі речі, які під силу тільки бригаді робітників. Жінка бачить в цих діях частку глобальної людської дурості. Але чоловік готовий на все, лише б його не назвали безпорадним і слабким.

Природний відбір змушує хлопців бути тільки сильними, і від нього нікуди не дінешся. Добре, якщо кохана жінка створює в загальному житло тил, куди можна принести і невдачі, і слабкість, і ніхто не засудить. Сильному чоловікові просто необхідно іноді бути слабким, і допомогти в цьому може тільки жінка.

9. Влада

Чоловіки бояться будь-якого прояву влади з однієї причини. Вона мужнього і індивідуального людини перетворює на чергову деталь величезного механізму з мільярда таких же, до того ж не має права голосу. Цей страх змушує чоловіків робити божевільні вчинки. Вони не підкоряються викладачам, збігають з армії, кидають роботу. А все тому, що їм потрібна особиста свобода і незалежність.
Однак реальність така, що уникнути владі не вдається багатьом людям. Але вона не заподіє шкоди ні життю, ні характером, якщо поставитися до неї як до засобу досягнення власних цілей.

10. Самотність

Страх самотності чоловіки можуть відчувати навіть сильніше, ніж жінки. Просто вони мовчать про це, щоб не демонструвати оточуючим свої слабкості. Причина навіть не в цілющої вологи перед смертю. Сучасне життя вважає нормою, що у кожного чоловіка має бути якщо і не дружина, то хоча б постійна подружка. А суперечити нормі – програвати конкуренцію побратимам за статевою ознакою.
Тому навіть закоренілі холостяки в певний момент починають замислюватися про сім’ю. І це нормально, адже так задумано самою природою.