Цікаві факти про соціальну мережу вконтакте

Цікаві факти про соціальну мережу вконтакте

На сьогоднішній день в Росії саме Вконтакте є самою відвідуваною соц.сетью. Кожен день аудиторія відвідуваних перевищує 95 мільйонів чоловік. Крім цього, деякі дані повідомляють, що серед найбільш відвідуваних сайтів світу Вконтакте займає 35 місце. Хоча адреса Вконтакте дуже легко запам’ятати, багато хто все одно шукають його в різних пошукових системах.

Цікаві факти про соціальну мережу вконтакте

Спочатку Вконтакте була не та соціальна мережа, яку ми звикли бачити сьогодні. Спочатку Вконтакте розроблялося, як закрите додаток до форуму Спбду.

Мало кому відомий той факт, що в США Вконтакте прийнято вважати не інакше, як піратським сайтом. Причиною такої думки стало порушення прав інтелектуальної власності по всьому світу.

Існує чимало способів пошуків боржників, які, наприклад, не виплачують кредити. Так як Вконтакті є найпопулярнішою соціальною мережею в Росії, саме тут розшукують таких боржників. З порушником відбувається спочатку знайомство. Після цього призначається зустріч, під час якої боржника затримують.

Вконтакте за допомогою спільнот стало легше знаходити однодумців, а можливості розвитку останніх – практично безмежні. А ви знали, що якщо сайт соціально активний (група, лайки, коментарі) у Гугла більше довіри до такого сайту:) Так що приєднуйтесь до нашої офіційній групі http://vk.com/miffacts – будьте з нами)

Така соціальна мережа, як однокласники – заклятий ворог Вконтакте. Про це свідчить той факт, що відправляючи повідомлення в однокласниках, ви не зможете відправити посилання, яка містила б слово «vkontakte». Якщо ви все ж таки спробуєте, то «vkontakte» зміниться на «vkonyakte». А ось ВКонтакте повідомлення ні чим не обмежуються.

А чи знали ви історію створення назви для сайту? Вконтакте заснував, як багатьом відомо, Павло Дуров. В той момент, коли він був зайнятий створенням сайту, по радіо часто транслювали джингл радіостанції «Ехо Москви». Він звучав так: «У повному контакті з інформацією». Саме це і наштовхнуло на думку Павла, що не погано було б назвати соціальну мережу «Вконтакте».