Цікаві факти про собак

Цікаві факти про собак

Факт №1. Собака наділена трьома парами століття. Третя пара називається кліпаючою мембраною. Її функція – захист ока та його змазка.

Факт №2. Закон забороняє Ірану тримати собак як домашніх вихованців. Однак, якщо він зуміє довести, що собака служить йому охоронцем майна, або ж собака мисливська, у цьому випадку заборона анулюється. Можливо, це пояснюється тим, що на Середньому Сході завжди було поширено сказ, і воно часто переносилося бродячими собаками.

Факт №3. Така порода собак, як такси, виведені спеціально для того, щоб діставати барсуков з їхніх нір.

Факт №4. У стародавньому Китаї люди, які тренували собак, були дуже шановані. Ще китайці ретельно займалися виведенням нових порід собак, особливо в мініатюрному вигляді.

Факт №5. 12 000 років тому перші поселенці одомашнили волів, які і стали першими домашніми собаками.

Факт №6. Лопатки у собаки не пов’язані зі скелетом. Це забезпечує гнучкість тварині під час бігу.

Факт №7. Ізюм або виноград, в невеликій кількості, здатний викликати у собаки ниркову недостатність. Так само шкоди організму собаки можуть принести такі продукти, як смажений цибулю, шоколад, австралійський горіх, а так же що-небудь, що містить кофеїн.

Факт №8. Такі породи, як мастифф або данський дог дуже цінували в середні століття. На цих собак одягали обладунки і шиповані нашийники для участі в битві, або ж для захисту караванів.

Факт №9. Після того, як впав Рим, люди почали дбати про своє виживання, а не про собак. Легенди про перевертнів почали з’являтися саме в той час. Їх навівали зграї здичавілих і голодних собак, які наводили жах на всі села.

Факт №10. В давньогрецькому мистецтві дуже часто зображувалися собаки. Взяти хоча б Цербера. Цей пес з трьома головами охороняв вхід у підземне царство царя Аїда. А покровительку мисливців, Діану завжди супроводжували мисливські собаки.

Факт №11. Для того, щоб собаче вухо рухалося, необхідно задіяти більше 18 видів м’язів.

Факт №12. Існує порода собак, яка не гавкає. Вона єдина у своєму роді і називається вона басенджи.

Факт №13. Джерело шуму собака здатна визначити за 1/600 секунди. Собака так само може слухати звуки на відстані в 4 рази більше, ніж здатна людина.

Факт №14. У стародавньому Єгипті людині, яку вкусила скажена собака, пропонували з’їсти її смажену печінку для того, щоб хвороба не розвивалася в людському організмі. Ще для того ж до вкушеного місце було прийнято прив’язувати зуб скаженої собаки. Для видалення небажаного волосся використовували кров суки під час тічки. Боролися з сивиною за допомогою собачих геніталій.

Доглядаєте їжу для вашого улюбленця? Тоді тут можна не тільки подивитися та купити онлайн корм для собак зі знижкою 7% -Ваша собака буде задоволена.