Цікаві факти про шортах

Цікаві факти про шортах

Перші шорти стали носити в самому кінці 19 століття. Шорти, як верхній одяг, носили британські колоніальні військові. На сьогоднішній день це досить популярна одяг як спортивна, так і повсякденна.

У 1910-х роках перейняли шорти росіяни у бойскаутів. Далі було прийнято рішення зробити останні формою для піонерів. Саме після цього шортів знайшлося масове застосування. Однак, на території деяких земель їх заборонено було носити. Дорослим чоловікам заборонялося ходити в шортах на курортах Криму, а так само Кавказу. За носіння шортів можна було потрапити в міліцію. Крім цього чоловіків у шортах не обслуговували ні в одному магазині. Населення таких територій заявляло про те, що їх вельми ображає вид оголених чоловічих ніг.

Наприклад, якщо тайська жінка одягне шорти, навколишні приймуть її за жінку легкої поведінки.

Якийсь Тайлор Вальтер Зіннхофер повноправно має право на світовий рекорд. Справа в тому, що він виготовив найбільші шорти зі шкіри. Ширина шорт становить 4 метри, при цьому довжина досягає 5 метрів, а вага при цьому мають шкіряні шорти приблизно 50 кілограм. На їх виготовлення витрачено 77 метрів квадратних шкіри. А раніше йому належало перше місце за те, що він виготовив зі шкіри найменші шорти, які в довжину були 38 міліметрів.

А ось яке оману пов’язано з шортами (походженням назви) на Бермудах. На Бермудських остовах в 30 роки 20 століття існувала заборона, згідно з яким жінкам строго заборонялося виставляти напоказ свої стегна, особливо в громадських місцях. Жінкам довелося подовжити шорти. Як виявилося, це зовсім не відповідає дійсності. Шорти отримали таку назву серед англійських військовослужбовців, які були розквартировані на території Бермудських островів, які були британською колонією. Так як клімат на території дуже жаркий, військову форму довелося вкоротити.