Цікаві факти про школи в інших країнах

Цікаві факти про школи в інших країнах

Щоб підготовка до іспитів була успішною – дуже важливо пройти курси навчання, які є практично запорукою успішно зданих тестів. Хоча шкільну освіту в інших країнах істотно відрізняється і ця стаття про цікаві факти пов’язані зі школами закордоном.

Великобританія.

У школах дітям віку 11-18 років заборонено розмовляти сленгом. Обов’язково слід вимовляти офіційну версію «доброго ранку» і «до побачення», замість звичного нам «привіт» і «поки». Забороняється так само вимовляти будь-які скорочення. Вважається, що в такому навчальному закладі, як школа, допустимим є тільки стандартний, літературну мову. Підстави для цих правил дуже прості – влада таким чином сподіваються на поліпшення культури мови, а так само розширити словниковий запас учнів.

В’єтнам.

Під в’єтнамських навчальних закладах, таких, як школи та дитячі садки, з’явилася цікаві нововведення: йога. Протягом навчального дня діти 1:00 приділяють йоги. Багато хто переконаний, що заняття таким видом спорту дуже добре впливають на навчання, допомагає краще сконцентруватися і зменшує тривожність дітей.

Мексика.

У Мексиці введена так звана програма общинного освіти. Таке рішення було прийнято Національною радою Мексики з розвитку освіти з підтримкою Міжамериканського банку розвитку. Дана програма спеціально розраховувалася на віддалені села, в яких живуть діти просто не мають жодної можливості отримати хоч яке – то освіта. У такі села в основному відправляють на пару років вчителів – стажерів. За дуже не великі гроші вони навчають місцевих дітей.

Франція.

У школах цієї країни дуже виділяються тим, що несуть на собі яскраві національні кольори. Перша школа називається «материнська школа». У ній готують 2 – 3 однорічних малюків. З 5 років діти обов’язково вчаться читати. Французька початкова школа має 5-річну освіту, потім 4-річне навчання в коледжі. Після цього вони надходять на 2 або 3 роки в старшу школу, або ж в ліцей. І ось тоді тільки учні отримують можливість самостійно вибрати подальшу спеціалізацію. Французькі школи по праву вважаються кращими у всій Європі.