Цікаві факти про сфинксах

Цікаві факти про сфинксах

Відсутність шерсті.

При такій особливості будь-які відхилення у вазі вельми помітні(наприклад, худоба або навпаки, ожиріння). Ця саме та причина, по якій сфінксів оцінюють більш категорично, ніж іншого кота того ж ваги і розміру.

Шкіра сфінкса.

Дотик до шкіри сфінкса не можна порівняти ні з шкірою людини, ні з будь-яким іншим тваринам. Ці коти мають дуже теплу і м’яку шкіру, злегка суху і трохи шорстку на дотик.

Зовнішній вид сфінкса.

Думка людини змінюється, якщо він спочатку бачив тільки фотографії, а потім познайомився особисто з твариною. Говорять, що при зустрічі ці особливі коти не такі жахливі, як здаються з картинок. Сфінкси мають гарний строєні тіла, добре сформовані м’язи. Голова довгаста, з великими вухами і розкосими очима.

Підвищена температура тіла.

В той час, коли людина доторкається до сфінкса, створюється враження, що шкіра тварини гаряча. Справа в тому, що температура тіла сфінкса досягає до 40 градусів (в середньому 38 – 39 градусів).

Догляд за сфінксом.

У такий породи котів, як сфінкс, багато «зайвого» шкіри. Вона висить навіть тоді, коли кіт витягується, залишається багато складок. Насправді ніякого особливого догляду ця порода не вимагає. Купати слід трохи частіше, ніж будь-яку іншу домашню кішку (приблизно 1 тиждень).

Сфінкси дуже пітніють.

Ніякі інші породи кішок не потіють. Це стосується тільки сфінксів. Потіє тварина всім тілом і піт не є дратівливим (хоча і має дуже характерний запах). Коли ж піт на тілі сфінкса висихає, шкіра набуває коричневий відтінок, який можна порівняти з легким загаром шкіри людини.

Купання сфінкса.

В порівнянні з іншими породами котів, сфінкси легко і спокійно ставляться до водних процедур. Дратуються вони тільки тому, що не можуть бачити поверхню води з-за відблисків, а так само з-за відсутності досвіду.

Прохолодні приміщення.

Сфінкси дуже добре переносять прохолодні приміщення. Але переваги віддають теплим місцях, наприклад, під ковдрою.